powrót 

Infomusic.pl polecają:

 
 
Dziękuję portalowi Infomusic.pl za owocne lata współpracy. Za promowanie naszych produktów, a zarazem zawsze rzetelne uwagi dotyczące testowanego sprzętu. Szybkość działania, zaangażowanie, profesjonalne podejście do pracy oraz co bardzo cenię, to reakcje na wszystkie sugestie, ciekawostki, nowinki. Jeszcze raz dziękuję w imieniu Music Info.
 
– Paweł Cichorski (Music Info)
 
 

Z portalem Infomusic.pl współpracujemy od kilku lat w dziedzinie kompleksowej informacji o wydarzeniach muzycznych, nowościach branżowych, promocji produktów oraz dystrybuowanych przez naszą firmę marek. Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie.

 

Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków, to tylko niektóre z zalet pracowników muzycznego portalu informacyjnego Infomusic.pl  Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale radzi sobie z zagadnieniami w ww. zakresie i sprawdza się na rynku mediów dotyczącym branży muzycznej.  Pozdrawiam.

- Marek Korczakowski (FX MUSIC)

 
 

Chciałbym Wam podziękować w swoim imieniu i imieniu firmy Music Dealer za rok bardzo udanej współpracy - Wasze wsparcie medialne, informacyjne, na wszystkich polach działalności marketingowej było i jest dla naszej firmy bardzo ważne. Szybkość reagowania na newsy branżowe i sposób informowania o nich stawia Was w szeregu najlepszych światowych portali zajmujących się tą tematyką. Niech Rock będzie z Wami:)!

- Wojtek Łukiewicz (Music Dealer Sp.J.)

 
 

Infomusic.pl od kilku lat bardzo aktywnie pomaga nam w promocji marek z naszej oferty. Bardzo prężnie działający zespół na bieżąco informuje o tym, co ważne w naszej ofercie oraz chętnie angażuje się i wspiera różne nasze akcje promocyjne. Infomusic.pl to miejsce, gdzie bardzo łatwo znaleźć zarówno newsy i testy naszego sprzętu oraz kontakty do naszych partnerów handlowych. O tym, że jest to miejsce często i chętnie odwiedzane przez ludzi z branży świadczy ilość przekierowań na naszą stronę internetową i facebooka.

- Anna Domańska (Audiotech)

 
 

Infomusic.pl tworzą ludzie, z którymi chce się współpracować! Profesjonalizm, rzetelność i pomysły wychodzące poza standard - tego można się po nich spodziewać. Co ważne, portal się rozwija i staje bardziej kompleksowy, a dzięki temu daje „dostęp” do coraz większej grupy docelowej. Polecamy!

- Małgorzata Wójcik (Konsbud Audio)

 
 

Współpracujemy z portalem Infomusic.pl od kilku lat w zakresie publikowania newsów produktowych, testów, relacji z wydarzeń, newsletterów itp. Jesteśmy zadowoleni zarówno z wyników współpracy, jak i formy publikowanych informacji. Pomysły na wsparcie naszych produktów i działań, a także szybkość reakcji na nasze potrzeby sprawiają, że współpraca z portalem Infomusic.pl jest przyjemnością.

- Paweł Kuhn (Aplauz Audio)

 
 
Infomusic.pl to profesjonalnie działający portal muzyczny w Polsce. Jego współpraca z Roland Polska opiera się głównie na promocji reklamowej naszych produktów, testach produktów (testy są wiarygodne i cenne), publikacji informacji odnośnie naszych eventów, konkursów i innych wydarzeń..., ale na szczególną uwagę zasługuje sam sposób w jaki Infomusic.pl działa i to wszystko robi - jest nie tylko profesjonalnie, ale też w serdecznej i koleżeńskiej atmosferze! Oznacza to indywidualne podejście do klienta, elastyczność we wszystkich  zagadnieniach, szybkość działania (umieszczania publikacji, wykonywania testów, reakcji na maile…).
 
Aby nie przedłużać dodam, że Infomusic.pl w trakcie naszej wieloletniej współpracy, NIGDY mnie osobiście (i nas jako firmę Roland Polska) nie zawiódł zarówno w sferze współpracy jak i w sferze kontaktu bezpośredniego. Serdecznie polecam współpracę z Infomusic.pl innym firmom, z pewnością będziecie zadowoleni.  
 
- Kuba Szczypek (Roland Polska)
 
 

Niniejszym listem Firma ZIBI S.A. - dystrybutor markowych instrumentów muzycznych, pragnie udzielić jak najlepszych referencji portalowi Infomusic.pl, za wieloletnią, wartościową współpracę w popularyzacji informacji o instrumentach i najważniejszych wydarzeniach muzycznych w kraju  i na świecie.

 

Pragniemy zaznaczyć, że współpraca z portalem Infomusic.pl przebiega na bardzo wysokim poziomie i cechuje się dużą dbałością o jakość wspólnych działań. Tym samym polecamy portal Infomusic.pl jako Partnera godnego zaufania, świadczącego swoje usługi rzetelnie i fachowo. Przebieg współpracy  pozwala nam postrzegać portal Infomusic.pl jako Partnera traktującego w sposób godny podziwu swoje zobowiązania wobec klienta.

- Magda Wiśniowska (ZIBI)

 
 
 

Współpracujemy z portalem Infomusic.pl już kilka lat.
Podziwiam szybkość reakcji i obiektywizm redakcji

- Michał Frąckowiak (TEATR - Przedsiębiorstwo Specjalistyczne )

 
 
 
 
 
 
 
mikrofon