muzyka, koncerty, gitary
 
 
 
 

MESSE08: Interfejs FireWire Steinberg: MR816

18 marzec 2008 10:06

Steinberg Media Technologies zaprezentował dwa nowe interfejsy I/O DSP: MR816 CSX i MR816 X.
[img:1]
 
Stworzone przez firmy Steinberg i Yamaha, te dwa urządzenia prezentują niespotykaną wcześniej integrację z Cubase, i oferują pełną paletę opcji I/O, wbudowane DSP z nową wersją reverbu REV-X. MR816 CSX oferuje ponadto wtyczkę Sweet Sport Morphing Channel Strip, z efektami DSP dostępnymi jako wtyczki VST3 w Cubase. Nowa jednostka będzie współpracowała z Mac OS X, Windows XP, Vista, i będzie dostępna w trzecim kwartale 2008.
 
Oto komentarz Helge Vogt, managera marketingu dla Cubase:
„Te dość nieprzeciętne jednostki prezentują odejście od tradycyjnego postrzegania relacji między sprzętem a oprogramowaniem. Dzięki bezpośredniej integracji z Cubase na bardzo podstawowym poziomie, nowe urządzenia Steinberg oferują kompletne rozwiązanie, składające się z pierwszej klasy oprogramowania DAW, niezwykłego wejścia / wyjścia FireWire, oraz wysokiej jakości efektów DSP. Piękno tego systemu polega na tym, że wszystkie aspekty funkcjonalności zostały zjednoczone, więc wszystko można kontrolować z poziomu Cubase. Umożliwia to niezwykle wydajną pracę na poziomie, który – jak sądzimy – wyznaczy kompletnie nowe standardy.”
 
Zestaw Cubase 4 z MR816 CSX lub MR816 X oferuje:
  • True Integrated Monitoring™: zerowa latencja, efekty DSP, pełna kontrola z poziomu Cubase, niezależne miksy
  • Pełna integracja z interfejsem Cubase – brak konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania.
  • 8 analogowych przedwzmacniaczy mikrofonowych klasy A ‘D-Pre’, wejścia XLR i analogowe TRS. Elektronika Darlington i włączane zasilanie phantom Power dla każdego kanału, cyfrowe ADAT i wyjście / wejście S/PDIF.
  • Quick Connect: dynamiczny mirroring hardware / software 1:1, kolejna generacja standardu plug & play. Natychmiastowy routing do kanałów Cubase za wciśnięciem przycisku.
  • Moc DSP w Cubase*: do 8 jednoczesnych Sweet Sport Morphing Channel Strip z kompresorem, EQ i reverbem REV-X –wszystko dostępne w cubase podczas miksowania.
*Sweet Spot Morphing Channel Strip dosępny tylko w MR816 CSX.
 
Cena i dostępność:
MR816 CSX i MR816 X będą dostępne od trzeciego kwartału 2008.

zobacz więcej na stronie
 
Steinberg
  Dystrybutor


więcej nowości z kategorii: karty muzyczne / interfejsy, fire wire,
info
logo

tel: +49 69 75 75-6661
fax: +49 69 75 75-5883
 
  reklama
 
 
  reklama
 
  reklama
 
Serwisy tematyczne
gitara nagłośnienie
panio & midi dj zone studio
perkusja oswietlenie serwisy av klasyczne