Show System ogłasza promocję na urządzenia marki Stanton

23 czerwca 2014 / 12:27

[img:1]

Firma Show System przygotowała dla Was promocję na wybrane urządzenia marki Stanton.

Szukaliście zestawu odtwarzacz/stacja robocza + słuchawki? Przy zakupie Stantona CMP 800 lub DJC.4, dj-skie DJ PRO 60 dostaniecie zupełnie bezpłatnie! A może przymierzaliście się do kupna stacji SCS4DJ? Teraz wraz z nią dostaniecie w zestawie specjalną torbę, która ochroni wasze cacko w transporcie ;)

Oferta obowiązuje do wyczerpania zestawów promocyjnych.

 

Stanton CMP 800 + słuchawki Stanton DJ PRO 60 gratis!

CMP 800 to potężna i rozbudowana maszyna stworzona nie tylko do odtwarzania klasycznych płyt CD. Potrafi czytać płyty MP3, ale także została uzbrojona w 2 niezależne porty USB, do których można wpiąć pamięci podręczne, takie jak pendrive czy dyski twarde.

 

[lupa:1]

 

Po za tym inżynierowie Stanton’a uzbroili CMP 800 w port MIDI USB, dzięki któremu za pomocą zwykłego przewodu USB można skomunikować ten odtwarzacz z komputerem i uruchomić go w trybie midi kontrolera. Dodatkowo, funkcja Chain Link pozwala na komunikację pomiędzy dwoma CMP 800 w celu korzystania z jednej biblioteki utworów (możliwość ładowania utworów do 2 urządzeń z jednej pamięci USB).

 

Stanton DJC.4 + słuchawki Stanton DJ PRO 60 gratis!

DJC.4 to najnowszy kontroler MIDI Stantona z wbudowanym interfejsem audio. Programem natywnym dla tego kontrolera jest Virtual DJ LE, który został specjalnie przygotowany do pracy z DJC.4. Urządzenie może współpracować z każdym tego typu programem np. Traktor'em itp. Nowa 4-kanałowa odsłona tego programu idealnie mapuje się z możliwościami i funkcjami samego urządzenia. Wszystko co trzeba zrobić to zainstalować Virtual DJ LE na komputerze, podłączyć kabel USB i już można zacząć miksować!

 

[lupa:2]

 

DJC.4 to nie tylko wysokiej klasy kontroler MIDI lecz także 4-kanałowa karta audio, która umożliwia podłączenie dodatkowo gramofonów, odtwarzaczy CD oraz mikrofonu. Do dyspozycji mamy oczywiście całą gamę efektów i filtrów, które możemy nakładać na każdy kanał audio. Ponieważ  Stanton od lat zajmuje się gramofonami i skreczowaniem dobrze wie jak zrobić solidną emulację skreczu. Dlatego wysokiej jakości JOG’i pozwalają na ekstremalne i bardzo dokładne skreczowanie.

DJC.4 to wszystko czego potrzebuje nowoczesny DJ w swoim setup’ie: 4 wirtualne deki, kontroler MIDI, interfejs audio, efekty i możliwość podłączenia gramofonów, CD i mikrofonu!

 

Stanton SCS4DJ + torba SCS4DJ BAG gratis!

Marka Stanton już od dłuższego czasu zaskakiwała świat dj'ski rewolucyjnymi produktami. Tym razem rewolucja tyczy się hybrydowych systemów cyfrowego dj'ingu. Dotychczas wszystkie kontrolery midi mające na pokładzie dwa deki i sekcję miksera musiały być podłączone do komputera, aby można było cokolwiek z nimi zrobić.

 

[lupa:3]

 

Teraz to już przeszłość. Zapomnijcie o zawieszających się laptopach, dodatkowych kablach i bagażu. SCS4DJ to hybrydowy system dj'ski mający na pokładzie software pozwalający na miksowanie i skreczowanie cyfrowymi plikami bez konieczności stosowania zewnętrznego komputera. Teraz wystarczy wpiąć napęd USB do jednego z 4 gniazd w urządzeniu i już zacząć miksowanie.

Urządzenie zostało wyposażone w duży i czytelny wyświetlacz LCD, który na bieżąco obrazuje to co dzieje się z miksowanymi plikami oraz pozwala na bardzo łatwe i intuicyjne przeglądanie bibliotek utworów. SCS4DJ to świetne rozwiązanie dla dj'ów którzy sporo podróżują i nie rzadko muszą w jak najkrótszym czasie rozstawić swój cały setup i zacząć grać imprezę. Świetnie sprawdzi się również w przygotowywaniu miksów, ale i także w ich nagrywaniu. Dzięki dodatkowemu złączu USB do SCS4DJ można podłączyć zewnętrzny dysk twardy i nagrać na niego miksy w jakości CD AUDIO.

 

[lupa:4]

 

Konstruktorzy SCS4DJ nie zapomnieli także o procesorze efektów działającym w tempie odtwarzanych utworów (FILTER, FLANGER, SLICE, DELAY) i wejściu mikrofonowym. Warto zwrócić także uwagę na aspekty wizualne nowego kontrolera. Wykresy graficzne do złudzenia przypominają znany na całym świecie program Serato Scratch Live. Wyświetlane dźwięki zostały pokolorowane na 3 barwy - czerwony obrazujący niskie częstotliwości, zielony odpowiadający za średnie częstotliwości oraz niebieski obrazujący najwyższe rejestry. Dzięki temu łatwo jest ocenić wzrokowo czy mamy do czynienia z sekcją rytmiczną utworu czy też nie.

SCS4DJ to urządzenie, które zmienia standardy na rynku dj'skim oferując wszystkie rozwiązania znane z programów takich jak traktor czy serato, podając je w hybrydowej i kompaktowej formie w postaci kontrolera midi z wyświetlaczem LCD. SCS4DJ jest pewnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Jeśli macie już dosyć zawieszających się komputerów lub potrzebujecie czegoś małego, sprawnego i ergonomicznego to odpowiedź jest jedna - SCS4DJ!
 
 

Producent

Dystrybutor

AUDIOTECH www.audiotechpro.pl
+48 (22) 648 29 35 +48 (22) 258 20 07

Pozostałe aktualności dj

Znamy finalistów Circuit Battle 2017!

Znamy finalistów Circuit Battle 2017!

Circuit Battle to konkurs w formie bitwy dla producentów muzycznych grających w formie live actu z użyciem instrumentu Novation Circuit. Znamy już siódemkę...

Pioneer pokazał XDJ-RX2 - Kontroler 2w1 dla rekordbox

Pioneer pokazał XDJ-RX2 - Kontroler 2w1 dla rekordbox

Pioneer DJ uaktualnił swój kultowy system DJ 2w1 XDJ-RX, tworząc tym samym jego następcę: XDJ-RX2. Nowy, dwukanałowy kontroler odznacza się cechami znanymi z...

Pioneer DJ DDJ-XP1 - nowy kontroler dla rekordbox dj i dvs

Pioneer DJ DDJ-XP1 - nowy kontroler dla rekordbox dj i dvs

Firma Pioneer DJ stworzyła nowy DJski kontroler dla rekordbox dj i rekordbox dvs: DDJ-XP1. Dzięki jego 32 wielokolorowym padom kontrolnym, DDJ-XP1 pozwoli Ci...

Pioneer DJ DJM-S3 - mikser kompatybilny z Serato DJ i Serato DVS

Pioneer DJ DJM-S3 - mikser kompatybilny z Serato DJ i Serato DVS

Przedstawiamy 2-kanałowy mikser z serii mikserów stworzonych dla Serato DJ: DJM-S3. Nowy mikser jest kompatybilny z Serato DJ oraz DVS, a dzięki wbudowanej...

Audiotech: Ruszyła trasa Studio 399

Audiotech: Ruszyła trasa Studio 399

Projekt o nazwie Studio 399 jest serią spotkań w sklepach muzycznych na terenie całego kraju, podczas których omawiane są konfiguracje urządzeń z oferty...

Pioneer DDJ-SR2 - kontrola w kompaktowej formie

Pioneer DDJ-SR2 - kontrola w kompaktowej formie

Firma Pioneer odnowiła linię kontrolerów dla Serato DJ, tworząc nowy model: dwukanałowy DDJ-SR2. Umożliwia on korzystanie z dedykowanych przycisków dla...

zobacz więcej
mikrofon