6. Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego - Music Media

16 września 2010 / 23:21

[img:1] Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego - Music Media - to najważniejsza impreza branży muzycznej w Polsce. W jednym miejscu można spotkać producentów, dystrybutorów sprzętu i instrumentów muzycznych, muzyków, realizatorów dźwięku. Targi Music Media są imprezą otwartą, dlatego zapraszamy wszystkich, dla których muzyka stanowi pasję życia.

W czasie targów Music Media spotykają się przedstawiciele firm z całej Polski. Były z nami zarówno te największe, najbardziej znane firmy rynku muzycznego, jak i te, które dopiero zdobywają pozycję na rynku.

Do odwiedzania ekspozycji zapraszamy przedstawicieli wielu instytucji kulturalnych i oświatowych, muzyków i zespołów, sklepów i hurtowni muzycznych oraz studiów nagrań. Organizujemy bogaty program seminaryjny oraz profesjonalne warsztaty i szkolenia branżowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych gości.

Każdego roku Targi odwiedzają znane i cenione osobowości ze świata muzyki, które prezentują swój kunszt muzyczny i promują znane marki. Na naszej scenie gościli tak wybitni muzycy jak: Janusz Grzywacz, Wojciech Hoffman, Jacek Królik, Krzysztof Ścierański, Jarosław Śmietana, Ryszard Sygitowicz.


 

Godziny otwarcia ekspozycji:

23.09.2010 czwartek 10.00 - 17.00
24.09.2010 piątek 10.00 - 17.00
25.09.2010 sobota 10.00 - 16.00

Ceny biletów (ekspozycja + udział w warsztatach)

20 PLN - normalny*
15 PLN - ulgowy dla młodzieży uczącej się oraz emerytów i rencistów*
10 PLN - po rejestracji przed targami przez stronę www lub podczas targów **
5 PLN - bilet grupy dla grup szkolnych zorganizowanych od 15 osób, wymagana lista z pieczątką szkoły(nie uprawnia do wejścia na seminaria oraz warsztaty)

* Bilet wstępu upoważnia do jednorazowego wejścia na tereny wystawiennicze
** Rejestracja upoważnia do wstępu na teren ekspozycji podczas 3 dni targowych, po uiszczeniu opłaty i otrzymaniu wejściówki.


[img:3]

Podczas tegorocznej edycji Targów Music Media odbywać się będą profesjonalne szkolenia i warszaty muzyczne przygotowane przez najlepszych specjalistów z branży.

Zobacz koniecznie aktualny program szkoleń i warsztatów:


[img:2]

Na Targach Music Media nie zabraknie także rozrywki w najlepszym wydaniu. W tym roku na naszej scenie zobaczycie Państwo zespoły które zwyciężyły eliminacje do PRZYSTANKU WOODSTOCK 2010 oraz wielu wielu innych. Jest to świetny pretekst, aby wyrwać się z sali prób na nieco dłużej i posłuchać jak grają Inni.

Goście specjalni Targów:

  • Jurek Owsiak
  • Krzysztof Ścierański
  • Krzysztof Błaś
  • Kamil Skwara
  • Maciej „Mustafa” Giżejewski
  • Beata Kossowska
  • Good Paul
  • MR KRIME
  • BOJACKWystępy na scenie targowej

Czwartek, 23.09

10:00 – 10:45 – Występ zespołu Ziggie Piggie. Muzyka inspirowana karaibskimi i kubańskim nutami, będąca miksem ska,reggae i punk rocka. Zespół wydał jesienią 2009 roku płytę "Old Songs", wypełnioną własnymi interpretacjami standardów muzyki jamajskiej

11:00 – 11:30 – Występ formacji Firma Muzyczna. Firmowy zespół Firmy Muzycznej grający na najlepszym sprzęcie muzycznym dystrybuowanym przez Firmę Muzyczną :) Członkowie grupy z krwiożerczych handlowców zamieniają się we wrażliwych artystów...

11:45 – 12:00 – „PREZENTACJA SYSTEMU LINIOWEGO ADAMSON – METRIX”. Prezentację poprowadzi grupa muzyków częściowo wywodzących się z obecnego składu gdańskiej grupy” Ziemianie” wraz z jej wokalistą. Na co dzień swoją wiedzą i fascynacjami wspierają ekipę firmy Mega Music. Specjalnie na potrzeby prezentacji kompaktowego systemu liniowego firmy Adamson – Metrix, skład przygotował program charakteryzujący się różnorodnością brzmień i tematów muzycznych. Słuchacze będą mieli okazję usłyszeć specjalne aranżacje znanych szlagierów.

12:00 – 12:45 – Prezentacje muzyczne na scenie towarzyszącej.
13:00 – 13:45 - Koncert finałowy konkursu dla gitarzystów „Wojny Gitarowe 2010”. Liczne nagrody dla publiczności! Na scenie zagra Krzysztof Błaś.
14:00 – 14:45 - Koncert Krzysztof Błaś Trio.
15:00 – 15:15 - „PREZENTACJA SYSTEMU LINIOWEGO ADAMSON – METRIX”.
15:15 – 15:45 - Występ zespołu Breath and Miracle. Utwory grupy mają za sobą bardzo udany debiut na antenie Trzeciego Programu Polskiego Radia oraz Antyradia, a sam zespół gościł na wielu dużych i nieco mniejszych scenach całego kraju. Artyści wykonują amerykański rock zaczynający sie od intymnych, akustycznych opowieści, kończący na wykrzyczanych rozterkach i radościach wiecznie dorastającego człowieka. Nie usłyszysz zanim nie posłuchasz...

16:00 – 16:45 – Występ zespołu Vintage.


Piątek, 24.09

10:00-11:30 – Występ zwycięzców pierwszych czterech eliminacji w konkursie FRESH DJ COMPETITION,
organizowanym przez klub Fresh z Krakowa. Szczegóły na stronie www.freshclub.pl.11:45 – 12:00 – „PREZENTACJA SYSTEMU LINIOWEGO ADAMSON – METRIX”.

12:00 – 12:45 – Zespół Absynth. Formacja to totalny kosiarz festiwali i przeglądów muzycznych w Polsce, w tym najważniejszego IV Międzynarodowego Przeglądu Muzycznego Karuzela 2010.

13:00 – 13:45 - Prezentacje muzyczne na scenie towarzyszącej.
14:00 – 16:00 - Warsztaty DJ’skie. Szczegóły w programie szkoleń.
16:00 – 17:00 - Występ zespołu Tourette. Grupa rockowa z Krakowa uprawiająca eklektycznego, mocno energetycznego rocka. Niebanalne teksty, raczej ciężko aczkolwiek melodycznie, niesztampowo - to główne cechy muzyki tej grupy. 16 września zespół wydaje debiutancką Epcę, na której znajdziemy mieszankę rocka i międzygatunkowej elektroniki.

Sobota, 25.09

10:00 – 10:45 – Występ zespołu Digger. Muzyka formacji jest konkretna, koncerty to nie pogaduchy przy kawie. Noizz to gatunek, jakim się określają. Digger to po prostu brakujące ogniwo na polskiej metalowej scenie muzycznej.

11:00 – 11:30 – występ zespołu Vademecum. Twórczość muzyków jest mieszanką i swoistą wypadkową różnych stylów muzycznych takich jak: funk, rock, blues, progressive rock, nie wspominając o pop'ie. Stąd też pomysł nazwania zespołu "Vademecum". Muzyka zespołu inspirowana jest takimi artystami jak Living Color, Stevie Vai, Joe Satriani, Skunk Anansie, Jamiroquai.

11:45 – 12:00 - „PREZENTACJA SYSTEMU LINIOWEGO ADAMSON – METRIX”.
12:00 – 12:45 - Prezentacje muzyczne na scenie towarzyszącej.
13:00 – 15:00 - Warsztaty DJ’skie. Szczegóły w programie szkoleń.
15:00 – 15:15 - „PREZENTACJA SYSTEMU LINIOWEGO ADAMSON – METRIX”.
15:15 – 16:00 – Występ formacji St. James Hotel. Tworzący zespół muzycy swoje inspiracje czerpią z twórczości 16 Horsepower, Wovenhand, Black Rebel Motorcycle Club oraz z nurtu alt-country. Jesienią tego roku ukaże się debiutancka płyta St. James Hotel.


Zobacz jak było w zeszłym roku
Lista wystawców Music Media 2010:

[lupa:1]

A.D.J. Supply Europe B.V.
Adam Hall GmbH
Addicted To Music media group
ARB Media
ASM-STEUERUNGSTECHNIK
Athletic
Audiologos
Avid
AVT Korporacja
Bayor-Audio
C.A. Seydel Sohne
Conrad Mollenhauer
Digipark Sp. z o.o.
ESH – Radical Strings GmbH
Fabryka Zespołów
Firma Muzyczna
Gerriets GmbH
Grupa Design
INFOMUSIC.PL
Internationa Music Press
K.M.E. Klingenthaler Musikelektronik GmbH
Karl Hofner
Konsbud-Audio Sp. z o.o.
LightSCHOOL
Linearic LTT Sp. z o.o.
LudwiMar Case 
Magazyn Estrada i Studio 
Magazyn Gitarzysta 
Magazyn Live Sound Polska 
Magazyn Muzyka i Technologia 
Magazyn Perskusista 
Magazyn Top Drummer 
Magazyn Top Guitar 
Mediam 
Mega Music 
MEGATOTAL sp. z o.o. 
Music Info 
Music Technology Press 
NAW-Noise Art Works 
Ohm Polska 
Paco Cases 
p-faktor e.K. 
POL-AUDIO Leszek Polanowski 
Prolight 
Schlagwerk Percussion 
StagePro 
Studio 49 
Musikinstrumentenbau GmbH 
StudioPro 
Tuchler Polska 
Wydawnictwo Absonic 
YAMAHA C.A.

Pozostałe aktualności gitarowe

Hagstrom Viking Deluxe - baryton o konstrukcji semi-hollow

Hagstrom Viking Deluxe - baryton o konstrukcji semi-hollow

Seria Viking firmy Hagstrom zaliczana jest do grona najbardziej wszechstronnych linii instrumentów na rynku. Gitary te są bardzo zróżnicowane zarówno pod...

GHS przedstawia serię strun Balanced Nickel Bass

GHS przedstawia serię strun Balanced Nickel Bass

Sektor strun basowych nie należy do najbardziej nękanego nowościami segmentu rynku muzycznego, tym bardziej zwraca na siebie uwagę nowy model strun,...

Electro-Harmonix Green Russian Big Muff Pi - współczesny vintage

Electro-Harmonix Green Russian Big Muff Pi - współczesny vintage

O efekcie Big Muff i jego kolejnych odsłonach, które pojawiały się na przestrzeni lat, napisano już chyba wszystko. Kultowy efekt pojawił się na rynku...

Ibanez RGAIX7U - przepiękna siódemka z serii Iron Label

Ibanez RGAIX7U - przepiękna siódemka z serii Iron Label

Trzeba przyznać, że tegoroczne nowości w kultowej w serii gitar Iron Label Ibaneza naprawdę robią wrażenie. Nie chodzi tu nawet o sporą ilość nowych gitar...

Ashdown Origin-H1 (ORIGINal 2017) mobilny wzmacniacz 300W

Ashdown Origin-H1 (ORIGINal 2017) mobilny wzmacniacz 300W

Ashdown, mając na uwadze opinie swoich klientów, zdecydował się wypuścić na rynek kolejną wersję miniaturowego wzmacniacza basowego. Model Origin-H1...

Koniec marki Carvin - firma ogłasza wycofanie się z rynku

Koniec marki Carvin - firma ogłasza wycofanie się z rynku

Marka Carvin - producent sprzętu nagłośnieniowego oraz wzmacniaczy gitarowych, po 71 latach obecności na rynku ogłasza zakończenie działalności.   Dla...

zobacz więcej
mikrofon