https://www.infomusic.pl/img/autorzy/MC4yODgxNTIwMCAxNTA3Mjk1MDI4.png

Mateusz Siedlecki
INFOMUSIC.PL
[img:2]

Raport z targów: IBC 2017, Amsterdam

Targi International Broadcasting Convention zaliczają się do najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie, a o ich wysokim prestiżu najlepiej świadczy fakt, że są organizowane nieprzerwanie od 1967 roku.

W ciągu 50 lat swojego istnienia IBC stało się najbardziej wpływowym, corocznym wydarzeniem dla profesjonalistów zajmujących się tworzeniem, zarządzaniem i dostarczaniem mediów elektronicznych na całym świecie. Międzynarodowa Konwencja Nadawców, bo tak brzmi pełna nazwa IBC, ewoluowała ze swoich broadcastowych korzeni, obejmując dziś pełny przekrój sposobów zarządzania i dostarczania multimediów, od treści online po cyfrowe kino, od zautomatyzowanych powierzchni roboczych po urządzenia przechwytujące obraz i wyświetlające go w jakości HD.

W tym roku konferencje i wystawy IBC odbyły się w dniach 14-19 września w RAI Exhibition and Convention Centre w Amsterdamie. Nasza redakcja postanowiła po raz pierwszy przygotować dla Was relację z tego wydarzenia. Zaplanowaliśmy m.in. prezentacje video, wywiady z przedstawicielami czołowych producentów oraz wiele ciekawych premier sprzętowych.

 

Nowości IBC 2017

mikrofon