Raport z targów NAMM Show 2017 w Kalifornii

CD-DVD-Vinyl.pl - poszerza ofertę albumową

6 stycznia 2017, 15:16

[img:1]

Portal www.cd-dvd-vinyl.pl specjalizujący się w sprowadzaniu wydawnictw z całego świata na indywidualne zamówienia klientów proponuje w tym miesiącu aż 7000 nowości. Ta ilość nowych wydawnictw nie dziwi, ponieważ na stronach internetowych tego nietypowego sklepu jest blisko 600 000 albumów. 

W dobrze zorganizowanej wyszukiwarce można znaleźć prawie 400 000 płyt CD, ponad 50 000 winyli, płyty SACD, 60 000 filmów w wersjach oryginalnych oraz wiele koncertów. Dużą gratką dla koneserów muzyki i audiofilów będzie z pewnością 17 000 wydawnictw japońskich oraz 60 000 amerykańskich, które charakteryzują się inną od europejskiej jakością produkcji. Najbardziej wytrawnym fanom wszelkich gatunków muzyki portal oferuje kilka tysięcy książek i albumów fotograficznych w wersjach oryginalnych.

[img:2]
Firma dba o wysoką jakość obsługi klienta. Informuje o prognozowanym czasie realizacji indywidualnych zamówień, o prawdopodobieństwie sprowadzenia albumu a ostatnio także o maksymalnym czasie oczekiwania, po którym w przypadku nie zrealizowania zamówienia zostanie ono anulowane. Mimo, że wydawnictwa sprowadzane są na specjalne zamówienia i trzeba czekać na nie dłużej niż w innych sklepach to w ofercie www.cd-dvd-vinyl.pl jest sporo takich, które udaje się wysłać do klienta już po kilku dniach.

[img:3]

Komentarze do artykułu  -  zobacz nowe forum

Pozostałe aktualności muzyczne

zobacz więcej

Wyszukaj artystę

reklama
reklama
WYWIAD: Wojciech Moryto (Departament) WYWIAD: Wojciech Moryto (Departament)

Do niedawna gitarzysta Acid Drinkers, dziś lider Departamentu, nowego zespołu na polskim rynku muzycznym, który właśnie ogłosił kompletny skład. Wojciech Moryto opowiada...

gradient
Hunter w Klubie Kwadrat (relacja) Hunter w Klubie Kwadrat (relacja)

18 marca w ramach promocji najnowszego albumu "NieWolnOść" Hunter zagrał koncert w krakowskim Klubie Kwadrat. Przed gwiazdą wieczoru zaprezentowały się dwa zespoły -...

gradient
mikrofon