Raport z targów NAMM Show 2017 w Kalifornii

Finał WOŚP w Londynie

11 stycznia 2017, 09:59

[img:1]

Polacy mieszkający zagranicą wspierają WOŚP od lat. Finał WOŚP w Londynie to praca największego zagranicznego sztabu. Impreza z tej okazji w tym roku odbędzie się w klubie The Grand (The Clapham Grand, 21- 25 St. John’s Hill).

Całość imprezy organizowana jest przez największe Polonijne stowarzyszenie w Wielkiej Brytanii Hurricane of Hearts istniejące od 6 lat. Tworzą oni najpopularniejsze akcje promujące Polskę na arenie międzynarodowej. Za swoją działalność otrzymali podziękowania od królowej Anglii oraz wszystkich najważniejszych członków rodziny królewskiej - przede wszystkim za akcję Szachownica Lotnicza Symbolem Przyjaźni Polsko-Brytyjskiej, o której mówiły media brytyjskie (BBC, ITV, Metro, The Evening Standard itp) .

Teraz przygotowują się do kolejnego Finału. Co roku biją rekordy i przelewają na konto Orkiestry tysiące funtów szterlingów! W tym roku też jest taki plan.

Z Polski zaprosili ponad 50 gości, którzy uświetnią imprezę.

prowadzący:
Agata Młynarska
Mariusz Kałamaga

artyści:
m.in.
Elektryczne Gitary
Lipali
Gabriel Fleszar
Martin Fitch - Marcin Mroziński

Poza tym spodziewać możemy się wiele innych atrakcji jak pokaz mody, występ artystów Bollywood, Hare Krishna, Tatary itp.

 

Jak mówią - "Naszą misją jest przede wszystkim pokazanie Polaków w pozytywnym świetle, którzy działają przy tak szlachetnej imprezie".

Komentarze do artykułu  -  zobacz nowe forum

Pozostałe aktualności muzyczne

zobacz więcej

Wyszukaj artystę

reklama
reklama
WYWIAD: Wojciech Pilichowski WYWIAD: Wojciech Pilichowski

O źródłach inspiracji, instrumencie, z którego trudno wydobyć dźwięk, oraz prostym patencie na sukces w muzyce rozmawiamy z Wojtkiem Pilichowskim, basistą, kompozytorem i producentem...

gradient
Ich Troje w Krakowie (relacja) Ich Troje w Krakowie (relacja)

Nazwa Ich Troje młodszym słuchaczom dzisiaj może mówić niewiele, innym przypomina nastoletnie czasy. Do tych drugi z całą pewnością należę ja. Krakowski koncert, który...

gradient
mikrofon