Natalia Kills - "Trouble"

Natalia Kills - "Trouble"
Styl: Electronic
Rok wydania: 2013
WWW artysty: http://www.nataliakills.com
Wydawca: Universal Music
Ocena redakcji:

Wydaje Wam się, że nie można wymyślić już nic oryginalnego jeżeli chodzi o muzykę pop i pozostało nam cieszyć się zbiorową wtórnością? Fatalna pomyłka.

Gdy w 2011 roku ukazała się debiutancka płyta Natalii Kills, promujące album kawałki cieszyły się sporą popularnością w moim odtwarzaczu. Nie może więc dziwić, że byłam ciekawa, czy artystka powtórzy swój komercyjny sukces na kolejnym albumie.

Otwierający album "Television" jest o tyle ciekawy, że zawiera w sobie intro, które płynnie przechodzi w piosenkę, a ta obiecuje nam, że będzie naprawdę przebojowo. Natalia ani na chwilę nie zwalnia tempa. Oto pamiętnik bogatej dziewczyny, która nie stroni od narkotyków czy seksu. Hip hopowe "Problem", "Boys Don't Cry" utrzymane w popowej konwencji, dynamiczne i wpadające w ucho. "Daddy's Girl" z fajną wstawką, przywodzącą na myśl utwory z ubiegłego stulecia. Promujący album "Saturday Night" to esencja Natalii zamknięta w jednym utworze. Tęsknicie za wolniejszymi utworami? Proszę bardzo, wyhamujecie lekko na "Devil Don't Fly", choć nie na długo, po drodze czeka nas bowiem jeszcze kilka ciekawych perełek, jak "Rabbit Hole", śmiało mogące pochodzić z jednego z albumów Nicki Minaj, albo "Watching You" z kolei przywodząca na myśl Gwen Stefani. Przed końcem możecie jeszcze zanurzyć się w "Malboro Lights", kończąc na "Trobule".

Gdyby ten album, a nie poprzedni, nosił nazwę Perfectionist, pasowałoby mu jak ulał. Czy Natalia ma szanse podbić listy przebojów? Bardzo możliwe, ponieważ na tym albumie jest wszystko co spodoba się fanom muzyki popularnej. Pośród Miley Cyrus wylewającej się z telewizora czy Lady Gagi, która już niedługo zaprezentuje swój nowy album, warto sięgnąć po tę błyszcząca perełkę.
 


Oto tracklista albumu:
1. "Television"
2. "Problem"
3. "Stop Me"
4. "Boys Don’t Cry"
5. "Daddy’s Girl"
6. "Saturday Night"
7. "Devil Don’t Fly"
8. "Out Of Time"
9. "Controversy"
10. "Rabbit Hole"
11. "Watching You"
12. "Marlboro Lights"
13. "Trouble"


Autor:Monika Matura

Wyszukiwarka recenzji

mikrofon