Gavin DeGraw - "Make A Move"

Gavin DeGraw - "Make A Move"
Styl: Pop Rock
Rok wydania: 2013
WWW artysty: http://www.gavindegraw.com
Wydawca: Sony Music Polska
Ocena redakcji:

Są takie albumy od których nie wymaga się aby były ambitne, one mają być po prostu przyjemne, podobnie rzecz ma się z najnowszym wydawnictwem Gavina De Graw. 

O Gavinie usłyszałam po raz pierwszy za sprawą piosenki "Not Over You" z jego poprzedniego albumu, na tym skończyła się jednak moja znajomość z tym panem, która odżyła dopiero podczas poznawania nowego wydawnictwa."Make A Move" to piąty album w dorobku Amerykanina, nad produkcją czuwał między innymi Ryan Tedder znany z formacji One Republic, co już samo w sobie jest gwarantem, zapewniającym odpowiednią ilość hitów na płycie. Tak też się stało, a szukać nie trzeba daleko, bo choćby otwierający album "Best I Ever Had" to niesamowicie pozytywna piosenka, która wpada w ucho po pierwszym przesłuchaniu i zmusza do zapętlania. Singiel nie jest jedyną zaletą tego albumu, praktyczne każdy z utworów mógłby spróbować szczęścia na liście przebojów. "Finest Hour" spodoba się fanom One Republic, z kolei miłośnicy Train zapewne polubią "Heartbreak". I choć mogłabym tak wymieniać w nieskończoność to dodam jeszcze jedynie "Who's Gonna Save Us".

"Make A Move" nie jest albumem odkrywczym, który zmieni paradygmaty czy dokona rewolucji w świecie muzyki, z całą pewnością jednak miło spędzimy 39 minut wypełniając je jakby nie było optymistycznym przesłaniem pana w kapeluszu. A tego na jesienne dni nigdy za wiele.Tracklista:
01 Best I Ever Had
02 Make A Move
03 Finest Hour
04 I’m Gonna Try
05 Who’s Gonna Save Us
06 Everything Will Change
07 Need
08 Heartbreak
09 Every Little Bit
10 Different For Girls
11 Leading Man


Autor:Monika Matura

Wyszukiwarka recenzji

mikrofon