muzyka, koncerty, gitary
 
 
 

Piąty studyjny album Faithless25 październik 2006 18:00

Na 27 listopada został zapowiedziany nowy studyjny krążek uznanej brytyjskiej formacji Faithless, zatytułowany To All New Arrivals. Album "To All New Arrivals" promować będzie singel "Bombs". Kawałek utrzymany w stylistyce mid-downtempo pojawi się 20 listopada w remiksach Benny Benassi, Galaxy 21 oraz X-Press 2

Na albumie "To All New Arrivals" nie zabraknie gości. Nagrywająca już wczesniej z zespołem Dido, tym razem zaprezentowała się w kawałku "Last This Day", lider kapeli The Cure - Robert Smith zaśpiewał w "Spiders, Crocodiles & Kryptonie". Na krążku usłyszymy także Harry’ego Colliera z grupy Kubb oraz debiutującą Cass Fox. Na płycie nie zabraklo także LSK, dobrze znanego z wcześniejszych popisów wokalnych na albumie "No Roots".

 

W dzień premiery plyty "To All New Arrivals" na półki sklepowe trafia takze re-edycje poprzednich albumów Maxi Jazz i Sister Bliss: Reverence, Sunday 8pm, Outrospective oraz No Roots z rozbudowana szatą graficzną, które fani będą mogli nabyć po bardzo atrakcyjnej cenie!

Tracklista:

01. Bombs
02. Spiders, Crocodiles & Kryptonite
03. Music Matters
04. Nate’s Tune
05. I Hope
06. Last This Day
07. To All New Arrivals
08. Hope & Glory
09. A Kind Of Peace
10. The Man In You
11. Emergency


(Sony BMG)

więcej na stronie: http://www.faithlees.co.uk

Powiązane recenzje: Faithless

Faithless - "Faithless Forever" Faithless - "To All New Arrivals" Benny Benassi - "Toolroom Knights" Faithless - "The Dance"

Baza artystów A-Z

reklama