muzyka, koncerty, gitary
 
 
 
Gitara & Bass Nagłośnienie DJ ZONE Studio Perkusja Piano & Midi Oświetlenie Systemy AV Klasyczne
 
 

Glen Campbell zapowiada pożegnalne tournee

30 sierpień 2011 14:06

[img:1]
Na wypadek, gdybyście jeszcze nie słyszeli, bliski przyjaciel KMC Glen Campbell poinformował o planowanym zakończeniu kariery. Powodem tej decyzji jest zdiagnozowana u niego choroba Alzheimera. 

info
logo

tel: +48 (22) 328 91 11
fax: (022) 32 89 112
Co prawda wiadomość o ostatnim albumie i pożegnalnym tournee nie jest kompletną nowością, jednak wiadomość o chorobie zwaliła wszystkich z nóg.

Ostatni album Glena Campbella nosi tytuł „Ghost of the canvas” i został stworzony przy udziale m.in. Jacoba Dylana, Billy’ego Corgana, Briana Setzera, Dicka Dale’a, The Dandy Warholes. Chodzą słuchy, że to z powodzeniem może być jego najlepszy album. Krążek pojawi się na rynku 30 sierpnia. 

Przypominamy jednocześnie o limitowanej edycji gitar sygnowanych nazwiskiem Glena Campbella, wyprodukowanych przez firmę Ovation.


zobacz więcej na stronie
 
Ovation Guitars
  Dystrybutor


więcej nowości z kategorii: GITARA, akustyczne, Gitary,
zobacz także: SERWIS Gitara & Bass
 
  reklama
 
 
  reklama
 
  reklama
 
Serwisy tematyczne
gitara nagłośnienie
panio & midi dj zone studio
perkusja oswietlenie serwisy av klasyczne