muzyka, koncerty, gitary
 
 
 
Gitara & Bass Nagłośnienie DJ ZONE Studio Perkusja Piano & Midi Oświetlenie Systemy AV Klasyczne
 
 

SmartView Duo i HyperDeck Studio juz dostępne.

20 sierpień 2011 00:00

[img:1]

Pomimo tego, że nigdy nie posiada się wystarczającej ilości monitorów w post produkcji, w produkcji na żywo trzeba mieć podgląd każdej kamery więc monitorowanie staje się wielkim problemem.

Na szczęście przełączniki ATEM mają wbudowany Multi View, który pozwala widzieć wszystkie kamery wykorzystując jeden monitor HDMI lub SDI. Jednak mając 8 kamer, program oraz podgląd na jednym monitorze sprawia, że obrazy są bardzo małe.

[img:2]

Aby rozwiązać ten problem SmartView Duo posiada 2 duże 8 calowe ekrany LCD w obudowie rackowej o rozmiarze 3 jednostek. Każdy obraz ma niezależne wejście SDI oraz obsługuje wszsytkie obecne formaty wideo, nawet 2K przy pomocy połączenia 3Gb/s SDI. Aby ułatwić konfigurację dodaliśmy połączenie ethernetowe co umożliwia dopasowanie wszystkich obrazów wideo z jednego laptopa.

[img:3]

[img:4]

[img:5]

Obrazy na monitorze wyglądają zdumiewająco i dają fantastyczną możliwość kontroli obrazu dla wszystkich kamer w produkcji podłączonych do przełącznika. Moim zdaniem ze SmartView Duo możesz zmienić swój obszar produkcyjny na wzór czegoś przypominającego statek kosmiczny! Każdy monitor jest jasny i wyraźny więc wszystko dobrze widać z kamer. To zdumiewające.


HyperDeck Studio można zamontować w szafie rackowej i wkładać nośniki SSD szybko i łatwo. Dostajesz pełnokolorowy LCD z time kodem i informacją o strumieniu oraz podgląd odtwarzanego lub nagrywanego wideo.

[img:6]


HyperDeck Shuttle cechuje się przyjemnym wzornictwem z dwoma niezależnymi slotami SSD. Oznacza to, że można nagrywać bez końca poniważ gdy jeden dysk zostanie zapełniony, nagrywanie zostanie automatycznie przełączone na drugi dysk! Sloty świecą się na czerwono podczas nagrywania lub na zielono podczas odtwarzania. To wszystko w rozmiarze jednej jednostki rack. Masz nawet pokrętło typu jog!

HyperDeck Studio posiada taką samą zadziwiającą jakość przechwytując nieskompresowany 10 bitowy obraz i odtwarzając z SDI i HDMI na wymienne dyski SSD na Mac OS X i pliki QuickTime! Posiada przyciski sterowania na panelu panelu, kontrolę deck RS-422 na tylnim panelu oraz wbnudowany ethernet dla zdalnej kontroli.

 
BlackMagic Design
  Dystrybutor


więcej nowości z kategorii: INSTALACJE, telewizja przemysłowa, monitory,
zobacz także: SERWIS Systemy AV
 
  reklama
 
 
  reklama
 
  reklama
 
Serwisy tematyczne
gitara nagłośnienie
panio & midi dj zone studio
perkusja oswietlenie serwisy av klasyczne