|
AKG ogłosiła wydanie nowo zaprojektowanego mikrofonu pojemnościowego C 3000. O modelu mówi się, że znajduje zastosowanie zarówno w studio jak i na scenie.
Cieszący oko swym designem AKG C3000 od 15 lat udowadnia, ze można na można na nim polegać niemal w każdej sytuacji. Nowy C 3000 zachowuje bezdyskusyjne zalety swego „protoplasty”, przy czym nowe wykończenie mikrofonu (Corporate Design) podkreśla jego klasę. Jest to z pewnością świetny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość funkcjonowania i solidność, zaś jego konkurencyjna cena czyni zeń wręcz „zestaw obowiązkowy”.
- Od 1993 roku C 3000 zdążył stać się standardem dla szerokiej gamy zastosowań – mówi Thomas Stubics, dyrektor ds. marketingu w AKG – Jedyna rzecz, jaką nasi klienci chcieli w nim zmienić to wygląd zewnętrzny. Spełniliśmy to życzenie, stosując nowy Corporate Design, zastosowany również w innych nowych modelach AKG.
Szerokie pasmo przenoszenia 20Hz – 20 kHz, niski poziom szumów, świetne brzmienie i solidna konstrukcja. Przełącznik -10dB, który w wymagających sytuacjach podnosi poziom funkcjonowania np. przy stosowaniu do nagłośnienia wzmacniaczy gitarowych, zaś przełącznik niskich tonów 500Hz eliminuje efekt bliskości źródła dźwięku.
W zestawie otrzymujemy elegancką, metalową walizkę oraz kosz typu „pająk”.
|