muzyka, koncerty, gitary
 
 
 
Gitara & Bass Nagłośnienie DJ ZONE Studio Perkusja Piano & Midi Oświetlenie Systemy AV Klasyczne
 
 

Ostatnie ogniwo, czyli przewody PRS

5 listopad 2009 15:30

[img:1]
Paul Red Smith wciąż nie ustaje w poszukiwaniach bezkompromisowej jakości brzmienia swoich instrumentów. Dlatego też spod strzechy jego warsztatu wciąż wychodzą rzeczy, które na gitarzystach wywierają niesamowite wrażenie.
[img:3]


Sama gitara PRS nie zagra bez wytrawnego gitarzysty. Również gitarzysta wyposażony wyłącznie w gitarę wywrze marny efekt na publice jeżeli nie podłączy instrumentu do odpowiedniego wzmacniacza. Nikogo także nie trzeba przekonywać, że na brzmienie będą mieć wpływ struny i sposób w jaki muzyk dba o instrument oraz akcesoria których w tym celu używa. W tym łańcuszku szczegółów, który Paul Red Smith stara się wypełnić możliwie jak najlepszymi elementami, pozostaje już ostatnie ogniwo – kable.
[img:2]


Korzystając z całego doświadczenia i wiedzy o brzmieniu swoich instrumentów, Paul, zdecydował się wypełnić lukę jaką pozostawiały, między gitarami PRS i wzmacniaczami PRS, właśnie kable. Oczywiście, jak przystało na geniusza brzmienia jakim jest Paul, jego nowe produkty sygnowane logo PRS nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do jakości i wykonania.

Równocześnie poprzez linię kabli PRS otwiera się na rynek pro-audio oferując kable instrumentalne, mikrofonowe oraz głośnikowe.

 
Paul Reed Smith
  Dystrybutor

tel: +48 (84) 639 39 65
fax: +48 (84) 639 39 65

PRS
  Dystrybutor

tel: +48 (84) 639 39 65
fax: +48 (84) 639 39 65


więcej nowości z kategorii: kable Jack, inne akcesoria, Kable, przewody, akcesoria do gitar,
zobacz także: SERWIS Gitara & Bass
info
logo

tel: +48 (84) 639 39 65
fax: +48 (84) 639 39 65
 
  reklama
 
 
  reklama
 
  reklama
 
Serwisy tematyczne
gitara nagłośnienie
panio & midi dj zone studio
perkusja oswietlenie serwisy av klasyczne