DrumCenter Sklep Perkusyjny

tel.: +48 (52) 379 35 58
tel.: +48 518 777 987
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00
Sobota:  10:00 - 14:00
Niedziela: zamknięte

online: 24/365

adres:
Św. Floriana 6A 85-030 Bydgoszcz
53.122662 18.008047

Rys historyczny - Pierwszy sklep perkusyjny w PL

 

Każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką wie, że wszelakie ludzkie muzykowanie rozpoczęło się dawno, dawno temu od wybijania RYTMU. Rytm pulsuje we krwi każdego z nas od chwili narodzin. Dziś, w epoce, w której generowany jest on nagminnie przez tajemnicze czarne pudełka ze świecącymi diodami, są wśród nas tacy, którzy chcą dać muzyce własny, indywidualny puls. Ten sklep powstał z myślą o Was - stworzony przez ludzi odczuwających podobnie. 


Pasja, zamiłowanie do muzyki, traktowanie nieco po macoszemu instrumentów perkusyjnych przez lokalne sklepy muzyczne zrodziły pomysł powstania pierwszego w Polsce sklepu tylko i wyłącznie dla perkusistów. 

Zaczęło się skromnie od dwóch komputerów i 20 metrów powierzchni magazynowej. Bardzo ciężko było się przebić, gdyż rynek muzyczny, a przede wszystkim dystrybutorzy w 2002 roku bardzo nieufnie podchodzili do wszelkich nowych firm wykazujących inną wizję prowadzenia działalności, a na hasło "sprzedaż internetowa" dostawali palpitacji serca. Na szczęście znalazło się kilka osób, które uwierzyły we mnie i moje plany, wsparły radą i biznesowym doświadczeniem.  

Bardzo szybko okazało się, że czysto wirtualne prowadzenia działalności to zdecydowanie za mało, a plany wykraczały zdecydowanie dalej.

Tak się stało, że w tych latach nastąpił bardzo dynamiczny rozwój internetu. Dostęp do sieci stawał się coraz tańszy i coraz szerszy. W ten sposób poznałem wspaniałych ludzi, przyjaciół, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do dalszego rozwoju firmy. Powstało logo firmy, pierwsze szkice sklepu internetowego "drumcenter".

Świadomy ogromnego ryzyka rynkowego postanowiłem, mimo wielu wątpliwości, otworzyć w 2003 roku pierwszy w Polsce sklep perkusyjny pod nazwą DrumCenter.

Udało nam się znaleźć lokal o powierzchni 125-135 metrów kwadratowych, który na tamtą chwilę był dla nas idealny, a od poczty oddalony zaledwie o około 30 metrów. W końcu firma uzyskała własne biuro, sale sprzedaży, magazyn oraz małą salkę odsłuchową. 

Rozwój firmy to też pozyskanie nowych pracowników. Jako pierwszy dołączył do nas Darek obsługujący sprzedaż na miejscu i magazyn wysyłkowy, następnie Marcin jako wsparcie sprzedaży internetowej. Nie mogę także zapomnieć o mojej, obecnie już żonie - Patrycji, która wspiera wszelkie działania od strony formalnej.

W przeciągu roku od otwarcia nasz sklep zapełnił się sprzętem po brzegi. Nie było już miejsca na nowe marki, a coraz więcej dystrybutorów zgłaszało się do nas z propozycją współpracy. W pewnym momencie staliśmy się ofiarą własnego sukcesu, a ścisk sklepowy uniemożliwiał nam dalszy rozwój. Taka sytuacja trwała jeszcze rok.

Wreszcie nadszedł moment, że siedzibę firmy należało powiększyć i to przynajmniej trzykrotnie. Celowaliśmy zatem w lokal o powierzchni około 320-360 metrów kwadratowych. Po wielu miesiącach poszukiwań udało się znaleźć w Bydgoszczy nowe miejsce dla DrumCenter o wiele większe niż planowaliśmy, bo aż 800 metrów kwadratowych otwartej przestrzeni oraz magazyn w świetnym punkcie komunikacyjnym miasta, bez potrzeby generalnych remontów, co oszczędziło nam bardzo wiele pracy.

14 marca 2007 roku została oficjalnie otwarta nowa siedziba DrumCenter, przy ul. Fordońskiej 130-134 w Bydgoszczy. W tej lokalizacji znajdujemy się po dziś dzień wciąż ulepszając naszą ofertę i nasz sklep.

 

 

W ofercie posiadamy produkty następujących marek:

Ahead Drumsticks & Accessories, Alchemy, Alesis, Alpha Audio, Alvaro, Amedia, Aquarian, Ashton, Attack, Aulos, AXIS Percussion, AXL, Azahar, Basix, Bertrand, Bill Lawrence USA, Boss, BSX, ChopSaver, Club Salsa, Conn - Selmer, Cympad, D'Addario, Danmar Percussion, Ddrum, Diago, DIE HARD, Dixon, DR, DRUM CRAFT, Drum Dial, DrumClip, Dunlop, DW DRUMS, Evans, Fire&Stone, Flix, FZONE, Gator, Gen16, Gibraltar, Gonzalez, Gretsch Drums, Gładek, Hamilton, Hannabach, Hansen-Futz, Hardcase, Hayden, Herco, HH Electronics, Holz, HQ Percussion, Hudson Music, Istanbul Agop, J.Michael, KALA, KAT Percussion, Kustom, Larsen, Latin Percussion, Lee Oskar, Lp, Ludwig, Manhasset, Mapex, MAT MAX, Meinl Cymbals, Meinl Percussion, Menzel, Michael Kelly, Miguel Almeria, Mooer, MXR by Dunlop, On Stage Stands, On-Stage, Orion Cymbals, Paiste, PDP, Pearl, Pellwood Drumsticks, Planet Waves, Pro Arte, Pro Natura, Proel, PROMARK BY D'ADDARIO, Puresound, REGAL TIP, Remo, Robokey, Rock-Tips, Rotosound, Roy Benson, RTOM, Rythm Tech, Sabian, Schaller, Shadow, Silverfox, Slug, Sonor, Spector, SpiderCapo, Stagg, T-Cymbals, Tama, Tamburo, TANGLEWOOD, Thomastik, Tightscrew, TOCA, Traben, Tune Bot, Turbosound, Tycoon Percussion, U-ONE, VGS Guitars, VIC Firth, Way Huge Electronics, Wittner, XViVe Audio, Yamaha, Yanagisawa, Zildjian

Ostatnie nowości: DrumCenter Sklep Perkusyjny

NAMM'19: Istanbul Mehmet Legend Dry Series NAMM'19: Istanbul Mehmet Legend Dry Series

Stoisko Istanbul Mehmet przyciągało uwagę. Nie dość, że ponętnymi zestawami talerzy, efektownymi banerami o ciekawych grafikach to i obecnością tak znamienitych gości jak Rick Latham. Z drugiej...

RELACJA: Dirk Verbeuren w DrumCenter RELACJA: Dirk Verbeuren w DrumCenter

Trudno nam się wyciszyć po spotkaniu z perkusistą Megadeth, Dirkiem Verbeurenem i to nie za sprawą hałasu, ale ogromnej dawki energii, jaką wpompował w nas swoją grą i osobowością sceniczną. Ten...

NAMM'18: Istanbul Mehmet prezentuje serię Hamer NAMM'18: Istanbul Mehmet prezentuje serię Hamer

Istanbul Mehmet zaprezentował nową linię talerzy Hamer, która łączy w sobie doskonałość brzmienia z bardzo efektownym designem. Talerze Istanbul to od wielu lat synonim tradycji w dziedzinie kucia...

zobacz wszystkie

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 09:00 - 17:00
Sobota:  10:00 - 14:00
Niedziela: zamknięte

online: 24/365

Dane rejestrowe sklepu:

DrumCenter - Sklep Perkusyjny
ul. Św. Floriana 6A
85-030 Bydgoszcz

Regon:090549121-00021

NIP: 554-039-63-69
Nr wpisu: 11599 wydany przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy

 

Wszelką korespondencję proszę kierować na adres sklepu

Dane rejestrowe firmy:

F.H.U Wiesława Klinikowska
ul. M. Konopnickiej 28
85-124 Bydgoszcz

Regon:090549121
NIP: 554-039-63-69
Nr wpisu: 11599 wydany przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Numer konta: 50 1020 5558 1111 1338 8970 0005 (Inteligo)
(Prosimy nie dokonywać wpłat bez znajomości tytułu wpłaty)

DrumCenter - Najlepszy Sklep Perkusyjny

Certyfikst SSL

Zwrot 14 dni

10 lat na rynku

mikrofon
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz