Raport z targów NAMM Show 2017 w Kalifornii

Wyniki dla:

Forum (378)

Adam O.S.T.R. Ostrowski testuje Akai MPC Renaissance
Ren bez wątpienia miecie poprzedników. Posiadam ją już drugi miesiąc i jak najbardziej spełnia wymagania. Szkoda ,że w artykule nie znalazła się wzmianka na temat tego jak wcześniejsze wersje mpc wieszały się przy prostych czynnościach ,a dopiero późni czytaj wątek...
TEST ROLAND BK-5. Warto?
Testuję pożyczonego BK-5 od niedawna w domu, dodatkowo w zespole. Jest to instrument, do którego wpakowano całą masę świetnych brzmień. Owszem, znajdą się czarne owce, ale jest tego niewiele np. imitacje analogów czy barw perkusyjnych i jak najbardziej czytaj wątek...
Test hybrydowego gramofonu Reloop RP 8000
Technics który jest na scenie juz 37 lat, to czy ktoś chce czy nie to jest legenda bezdyskusyjna. Nawet gdy ktoś tych gramofonów nie lubi bądź je uwielbia. 37 lat na scenie z urzędu przyznaje temu gramofonowi legendarność. Gdyby nie był legendą to Pan czytaj wątek...
Roland F20 - Twoje pierwsze prawdziwe pianino cyfrowe
jako sprzedawca mogę powiedzieć, że to jedno z najlepszych pianin w tym przedziale cenowym, jakie przewinęły się przez ostatnie lata... czytaj wątek...
Roland Jupiter 50 - młodszy brat Jupitera 80!
Katastrofalnie zła recenzja. Zaklinanie rzeczywistości i dorabianie ideoligii. Autor prawdopodobnie zobaczył pierwszy raz w życiu jakiś parapet na oczy, bo każdą cechę wychwala jako zaletę; jak inaczej bowiem podejść do chwalenia dwóch pokręteł w klawi czytaj wątek...
TEST monitorów referencyjnych M-Audio BX 8 D2
Witam. Jest możliwość porównania tych monitorów z jakimiś 8'' monitorami z troszkę wyższej półki? Chodzi mi zwłaszcza o wykresy częstotliwości, analizatory widma itp. czytaj wątek...
Felieton ciekawy, o Keyboardach i disco polo.
Grając na weselach zarabiam pieniądze. Jestem wykształconym muzykiem a gram z pół play backu. Jak ktoś myśli, że 3 osobowy zespół gra na żywo i czuje się oszukany, że tak nie jest to gratuluję naiwności. Repertuar dyktuje odbiorca i nic tu się nie uwal czytaj wątek...
Moduł brzmieniowy Roland Integra-7: "Brzytwa"?
Proszę, nie publikujcie już więcej recenzji sprzętu w takim duchu, bo kompletnie podważa to Waszą wiarygodność, w zasadzie nie wiadomo, czy uśmiechać się z rozbawieniem, zażenowaniem, czy politowaniem. Kolejna chaotyczna recenzja Pana Burasa, z której czytaj wątek...
Test przedwzmacniacza gitarowego Randall RG13
Hej, fajny test. Ciekawi mnie czy moc wystarczy do domowego grania podłączajac do kolumny na glosniku 12 cali eminence legend 128 . Druga sprawa to czy wzmacniacz dobrze współgra z zewnetrznymi kostami np. fuzzem na kanale czystym. czytaj wątek...
mikrofon