Studio nagrań pod choinkę czyli studyjne nowości PreSonusa

18 grudnia 2017 / 10:00

Okres Świąt Bożego Narodzenia to świetna okazja do zakupów. Nic więc dziwnego, że producenci bardzo często wprowadzają nowe urządzenia właśnie w tym okresie. W ten właśnie sposób, za sprawą Audiostacji, na polskim rynku niedawno pojawiły się studyjne nowości firmy PreSonus. Zapraszamy do lektury!

PreSonus Quantum 2 – Interfejs Audio Thunderbolt

[img:2]

Interfejs audio/MIDI Quantum 2 wykorzystuje zalety ultraszybkiego łącza Thunderbolt 2 i optycznych złączy ADAT. Rezultatem jest najszybszy jak dotąd i oferujący najniższą latencję interfejs tej marki. 

Interfejs nagrywa i odtwarza z jakością do 24 bitów/192 kHz, a przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX zapewniają głęboki bas, wyrównane tony wysokie i ogólnie bogate brzmienie pozwalające usłyszeć każdy oddech, transjenty i szczegóły w nagraniach.

[img:1]

Quantum ma dwie pary wejść typu combo mikrofonowo-instrumentalne i mikrofonowo-liniowe z cyfrowo sterowanym przedwzmacniaczem XMAX. Ale to dopiero początek. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej torów wejściowych i wyjściowych, możesz przez Thunderbolt połączyć razem 4 interfejsy Quantum 2, tworząc monstrualny system z 80 wejściami i wyjściami!

W zestawie z interfejsem znajdziesz oprogramowanie UC Surface do zdalnego sterowania i monitorowania poziomu sygnału, polskojęzyczny DAW Studio One 3 w wersji Artist oraz pakiet wtyczek Studio Magic.
Jeśli chcesz nagrywać z dala od komputera, uruchom Studio One Remote na swoim iPadzie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Cena: 3.350 zł

 

 

Nowe miksery rackowe serii StudioLive R 

Miksery rackowe StudioLive 16R, 24R i 32R mogą działać jako proste stageboxy AVB, jako połączenie stageboxa i miksera monitorowego lub jako potężne samodzielne miksery rackowe. Mają pamięć wszystkich ustawień, przetwarzanie Fat Channel serii III z korektorami i kompresorami vintage na każdym kanale oraz sześciopasmowy, w pełni parametryczny EQ na wszystkich wyjściach miksu.

[img:3]

Miksery możesz dopasować do sposobu swojej pracy. Flexmiksy indywidualnie wyznaczysz jako aux, subgrupę lub miks matrix, co pozwala na miksowanie i dopasowywanie typów szyn według potrzeb. Presety Fat Channel nie tylko zachowują ustawienia wejścia i Fat Channel, lecz także konfigurację wysyłek i szyn. Obsługują sieci AVB dla nagrywania oraz kompatybilności z urządzeniami AVB.

[img:4]

Mikserami możesz sterować za pomocą wielu iPadów i komputerów, każdy z uruchomioną aplikacją UC Surface, z różnymi widokami.

W zestawie z interfejsem znajdziesz oprogramowanie UC Surface oraz polskojęzyczny DAW Studio One 3 Artist. Do automatyzacji wirtualnych prób i nagrywania wykorzystasz program Capture, a swoje miksy odsłuchowe możesz regulować przy pomocy QMix-UC na iPhone'a, iPoda i urządzenia z Androidem.

[img:5]

WIĘCEJ INFORMACJI:

STUDIOLIVE 16R STUDIOLIVE 24R STUDIOLIVE 32R

 

Ceny:

  • Studiolive 16R: 3.799 zł
  • Studiolive 24R: 4.999 zł
  • Studiolive 32R: 6.299 zł
 
 

 

Nowe monitory multimedialne ERIS E3.5

[img:6]

Kompaktowe aktywne monitory Eris E3.5 są idealne do gier i domowych produkcji wideo. Łatwo możesz dostarczyć do nich sygnał z miksera, interfejsu, odtwarzacza multimediów czy niemal każdego innego źródła sygnału o poziomie liniowym.

Monitory zapewniają studyjną jakość dźwięku o wyrównanej i precyzyjnej charakterystyce częstotliwościowej.
Wyposażone są w jednocalowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką, wytwarzający brzmienie okrągłe i szlachetne, a także w głośnik niskotonowy z plecionki kevlarowej dającej jeszcze bardziej czyste brzmienie!

[img:7]

Za pomocą pokrętła do regulacji głośności możesz ustawić poziom obu monitorów i wbudowanego wzmacniacza słuchawkowego. Uważaj jednak z tym pokrętłem: Eris E3.5 napędzane są przez wbudowany wzmacniacz 2 x 25W i mogą stać się głośniejsze, niż mógłbyś się spodziewać. Za to nadal będą zapewniać czysty i precyzyjny dźwięk!

WIĘCEJ INFORMACJI

Cena: 419 zł

Producent

PreSonus PreSonus www.presonus.com

Dystrybutor

AUDIOSTACJA www.audiostacja.pl
+48 (22) 122 53 00 +48 (22) 122 53 01

Pozostałe aktualności studyjne

Focusrite Clarett 2Pre USB - Nowy interfejs USB Type-C

Focusrite Clarett 2Pre USB - Nowy interfejs USB Type-C

Rodzina Focusrite Clarett, to interfejsy audio zaprojektowane dla wymagających użytkowników, songwriterów i studiów projektowych. Wysokiej jakości...

Behringer Model D dostępny od marca

Behringer Model D dostępny od marca

Właśnie pojawiła się informacja, że długo wyczekiwany model syntezatora Behringer Model D będzie dostępny na polskim rynku za około dwa miesiące, a więc w...

Nadchodzi Arturia V Collection 6

Nadchodzi Arturia V Collection 6

Arturia powraca z nową odsłoną flagowego produktu V Collection. W szóstej wersji oprogramowania doczekaliśmy się wielu nowości, w tym czterech nowych...

NAMM'18: Nowe interfejsy USB Onyx firmy Mackie

NAMM'18: Nowe interfejsy USB Onyx firmy Mackie

Linia Onyx USB składa się z dwóch interfejsów - Onyx Artist 1•2 oraz  Onyx Producer 2•2. Oba wyposażone są w najwyższej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe...

Samson G-Track Pro - mikrofon, interface i mikser w jednym

Samson G-Track Pro - mikrofon, interface i mikser w jednym

Po ogromnym sukcesie rewolucyjnego mikrofonu G-Track, firma Samson zdecydowała się stworzyć jego następce. Urządzenie o nazwie G-Track PRO jest nie tylko...

Miditech AudioLink Light - domowy zestaw studyjny

Miditech AudioLink Light - domowy zestaw studyjny

Nowy produkt od Miditechu to kompaktowy i uniwersalny interfejs audio USB przeznaczony do domowych nagrań wokalno-instrumentalnych, przetwarzający sygnał z...

zobacz więcej
mikrofon