Szymon Chudy

Zagrał ponad sześćset koncertów w pięciu krajach świata. Wziął udział w nagraniu kilkunastu płyt, z których dwie wyróżniono za spektakularne nakłady. 

"Szanuj" nagrodzono podwójnie platynową płytą, a zarejestrowaną w legendarnym studio Boba Marleya Tuff Gong na Jamajce, Jamaican Trip – złotą płytą. Wraz ze StarGuardMuffin znalazł się na czwartym miejscu listy Uncharted, amerykańskiego magazynu Billboard. Za swoje działania, wraz z zespołem, został doceniony nagrodą konsul Jamajki w Polsce.
 
Jako jedyny Polak znalazł się w grupie dwustu najlepiej rokujących, młodych, europejskich muzyków, wybieranych w ramach unijnego projektu Euro-Mediterranean Youth Music Expo. W następstwie wziął udział w serii koncertów i warsztatów na Cyprze, gdzie występował wraz z zespołem złożonym z muzyków wielu narodowości. Po powrocie został zaproszony do udziału w festiwalu Egyptable, co zaowocowało koncertami w Kairze i Aleksandrii.

Dziś nadal tworzy swoją historię, poszukując kolejnych doznań artystycznych oraz uczy kolejne pokolenia gitarzystów za pośrednictwem bloga i akademii gitary GuitarWay.
 
Szymon Chudy Gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny www.szymonchudy.com
mikrofon