Sonar 6 Producer

Sonar 6 Producer

17 sierpnia 2007, 00:00
Producent: Cakewalk
Dystrybucja: Music Center
Firma Cakewalk uruchomiła własny kanał na serwisie Youtube.com, którego zadaniem jest udostępnianie materiałów edukacyjnych wszystkim muzykom zainteresowanym produkcją muzyczną w oparciu o komputery PC.

Wśród filmów dostępnych na tym kanale znajdują się tutoriale odnoszące się do programów SONAR 6 Session Drummer 2, Dimension Pro i Rapture oraz szereg prezentacji zarejestrowanych podczas imprez targowych. Opublikowano również wiele materiałów odnoszących się do starszych produktów Cakewalka. Według informacji firmy Cakewalk kanał odnotował ponad 80.000 odsłon, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej popularnych kanałów wideo w kategorii muzyki.
Kanał dostępny jest pod adresem:
www.youtube.com/profile?user=CakewalkSoftware

*UWAGA-oprogramowanie nie posiada polskiej instrukcji obsługi.[img:1][img:2]
DAW

Gdzie kupić?

Cakewalk Cakewalk www.cakewalk.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Cakewalk rozwiń listę sklepów

Studio

Numa X Piano - Nowe pianina od Studiologic
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz