TLAudio Fat Track - ciepło analogowego brzmienia

TLAudio Fat Track - ciepło analogowego brzmienia

25 października 2007, 10:00
Producent: TLAudio
Dystrybucja: AUDIOTECH

TLAudio Fat Track to najnowsze lampowe rozwiązanie tego renomowanego producenta dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej klasy, kompletnego systemu do ujęć, sumowania i monitoringu w domenie analogowej. [img:1][img:2]Fat Track zaprojektowany jako centrum domowego, projektowego lub półprofesjonalnego studia nagrań jest połączeniem najlepszych cech klasycznych urządzeń TLAudio w jednej, kompaktowej obudowie. Przy jego użyciu dźwięk zyskuje tak poszukiwane analogowe, przyjemne ciepło i głębię, pozostawiając jednocześnie szlachetną sygnaturę brzmieniową i wygładzając cyfrowy, "chropowaty" sygnał DAW.

Fat Track może byc używany zarówno na etapie wszystkich ujęć materiału przy wykorzystaniu wbudowanych najwyższej klasy lampowych przedwzmacniaczy i 3-pasmowego korektora, jak również podczas miksowania, pozwalając na zsumowanie maksymalnie 4 śladów stereo i 2 mono.

Sekcja centralna urządzenia pozwala na odsłuch nagrania za pomocą dwóch niezależnych par monitorów, zawiera także dwa oddzielne wyjścia słuchawkowe z indywidualną regulacją poziomu, powrót efektów, wyjście na rejestrator 2-śladowy oraz balansowane inserty - zarówno na wejściach stereofonicznych jak i na sumie. Poziom operacyjny może być przełączany pomiędzy -10 / +4 dBu.

Wszystkie złącza w poręczny sposób umieszczono na panelu przednim, dzięki czemu użytkownik ma łatwy i wygodny dostęp bez potrzeby zoopatrywania się w dodatkową krosownicę. Obok złącz analogowych instnieje także możliwość zainstalowania w Fat Track bardzo wysokej jakości opcjonalnych przetworników AD/DA (karta DO-8) wyposażonych w złącza ADAT pracujące w częstotliowościach do 96 kHz.
 
Zaprojektowany z myślą o nowoczesnym twórcy/poducencie Fat Track jest niezwykle prostym w obsłudze i dostarczającym fantastycznych rezultatów brzmieniowych narzędziem.
Przedwzmacniacze Procesory dźwięku Procesory dynamiki

Gdzie kupić?

TLAudio

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > TLAudio rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless już w sklepach
Więcej wiadomości