Gwiazdkowe promocje TC Helicon i TC Electronic

Gwiazdkowe promocje TC Helicon i TC Electronic

10 grudnia 2007, 10:47
Producent: TC-Helicon
Dystrybucja: Audiostacja
Firma TC Helicon (dział TC Electronic zajmujący się produktami dla wokalistów) we współpracy z Audiostacją przygotowała specjalną ofertę promocyjną na grudzień. Oferta jest tak atrakcyjna, że aż boimy się ją ujawniać...

Tylko teraz i tylko do wyczerpania zapasów możesz kupić jeden z czterech produktów TC Helicon / TC Electronic w super atrakcyjnych zestawach:
 1. Zaczynamy od nowości. Firma właśnie zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży przełomowego urządzenia pod nazwą Harmony Control.
  Jest to małe pudełko o dość magicznym działaniu: do wejścia podłączasz gitarę, a na wyjściu MIDI otrzymujesz komunikaty MIDI odpowiadające granym przez Ciebie akordom. W ten sposób możesz np. kontrolować harmonizer wokalowy za pomocą gitary. Grasz na gitarze - śpiewasz - a VoiceLive lub VoiceWorks automatycznie dobiera chórki do Twojego wokalu! Ciężko w to uwierzyć?

  Zajrzyj na http://www.tc-helicon.com/harmonycontrolvideos i obejrzyj video demonstrujące możliwości urządzenia.
  A gdzie promocja?

  Kup VoiceLive, a Harmony Control otrzymasz za darmo! To prezent o wartości 825 zł!

[img:1]

 1. Jeżeli zawsze chciałeś nabyć procesor wokalowy VoiceWorks, ale nigdy nie miałeś dość motywacji, oto zachęta. Kup VoiceWorks, a sterownik nożny G-Switch otrzymasz gratis. Dzięki niemu będziesz mógł sterować procesorem bez potrzeby używania rąk, a to bardzo ważne podczas występu!

[img:2]

 1. Kolejna promocja dotyczy znakomitych odsłuchów scenicznych z serii VoiceSolo. Te małe monitorki zdobyły sporą popularność dzięki świetnym parametrom, dobrej cenie i ogromnej wygodzie użytkowania. Teraz, kupując dowolny monitor aktywny (VSM200 lub VSM300) otrzymasz do niego praktyczną, szytą na miarę torbę dzięki której Twój monitorek będzie zawsze chroniony.

[img:3]

 1. Ostatnia promocja dotyczy produktu TC Electronic dla gitarzystów - G-Sharp. Jest to niedrogi procesor pogłosowo-modulacyjny dostarczający szerokiej gamy efektów przygotowanych specjalnie dla gitarzystów. Tu mamy aż DWA gratisy: torba oraz przełącznik nożny G-Switch. Jeszcze nigdy zakup tego procesora nie był tak atrakcyjny.

[img:4]

A teraz garść ważnych szczegółów:

Gdzie kupić?

TC-Helicon TC-Helicon www.tc-helicon.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > TC-Helicon rozwiń listę sklepów

Next Fest w Poznaniu [Fotorelacja]
Więcej wiadomości