Niższe ceny w NADY

22 marca 2004, 10:10
Miło nam poinformować, że dzięki znakomitemu przyjęciu na polskim rynku systemów bezprzewodowych firmy NADY - pioniera technologii bezprzewodowej - możemy zaproponować naszym Klientom nowe niższe ceny na wszystkie systemy bezprzewodowe NADY.

Kompletny system VHF można kupić już za 499 zł brutto, a kompletny system UHF za 999 zł brutto (ceny detaliczne!). Dodatkowo oferta NADY Wireless został rozszerzona o jedne z najtańszych na świecie systemów odsłuchowych dousznych - NADY PEM 500 stereo, pracujące w zakresie UHF, oraz systemy do kamer video, gdzie zarówno nadajnik jak i odbiornik zasilane są bateryjnie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowymi cenami, które znajdują się w cenniku na naszej stronie www.
Mikrofony Pojemnościowe Pozostałe Mikrofony, pulpity mikrofonowe Monitory sceniczne Nagłośnienie instalacyjne Telewizja przemysłowa Reporterskie

Pro Audio

Shure Microflex Advance - mikrofony dla każdej instalacji
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz