Instrumenty szkolne i studenckie - Mac Corporation

Instrumenty szkolne i studenckie - Mac Corporation

18 czerwca 2008, 08:37

Mac Corporation – firma japońska z długoletnimi tradycjami w branży muzycznej. Po sukcesie na wymagającym rynku japońskim i amerykańskim rozpoczęli produkcję na szerszą skalę. 

Bezkonkurencyjna jakość i przystępne ceny spowodowały, że w ciągu kilku lat instrumenty J. Michael i carlo Giordano opanowały rynki europejskie.

Są to głownie instrumenty szkolne i studenckie, produkowane pod ścisłym nadzorem i według wskazówek konstruktorów z Japonii. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością i szczegółowej, kilkuetapowej kontroli jakości  instrumenty J. Michael konkurują z sukcesami z uznanymi markami instrumentów dętych.

Miło nam poinformować, że instrumenty marki J. Michael oraz  
Carlo Giordano są dostepne w dystrybucji firmy ZIBI.


Poniżej znajduje się lista sklepów - dealerów ZIBI, w których będzie można nabyć te instrumenty.

[img:1][img:2]

Dęte blaszane Smyczkowe Klarnety Oboje Saksofony Flety proste Fagoty Trąbki Puzony Tuby Waltornie, rogi Skrzypce Altówki Wiolonczele Kontrabasy Akcesoria
Nowy singiel Korn „Forgotten” już w sieci
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz