Monitory APS w London Sound Laboratory!

Monitory APS w London Sound Laboratory!

9 lipca 2008, 13:27
Producent: APS

Czym konkretnie jest London Sound Lab? W najprostszych słowach, to miejsce gdzie mieści się rzadka i okazała kolekcja dziwnego, zakręconego i wspaniałego analogowego sprzętu do nagrywania, gotowa urzeczywistnić twórcze idee.   

[img:2]

Nazwa oddaje klimat. W przeciwieństwie do większości współczesnych studiów gdzie tykający zegar określa sesję, a rzędy komputerów nadwerężają oczy, The London Sond Lab mieści maszyny, procesory i urządzenia, które uruchamiają wyobraźnię i otwierają nowe obszary kreatywności. To jedyne w swoim rodzaju miejsce dla muzyków, inżynierów i producentów, które przesuwa granice ich sztuki, dając pewność, że ich idee zostaną odzwierciedlone z największą wiernością przy użyciu kombinacji tego co obecnie i dawniej najlepsze…        

 
… The London Sound Laboratory zostało zaprojektowane jako miejsce do realizacji bezkompromisowych nagrań i przekraczania granic kreatywności, czy to podczas pisania, programowania czy miksowania. Jest to także ukoronowanie wielu lat starannego kolekcjonowania najlepszego sprzętu studyjnego i muzycznego.

Od niedawna The London Sound Laboratory wzbogaciła się o monitory AEON marki APS.

Jest to ogromne wyróżnienie dla tych monitorów świadczące jednocześnie o ich klasie.

[img:1]

Monitory studyjne aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

APS Sp. z o.o.

adres:
ul. Obłaczkowo 16 62-300 Obłaczkowo

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości