AKG C 519 M - mikrofon instrumentalny

AKG C 519 M - mikrofon instrumentalny

14 lipca 2008, 13:24
Producent: AKG
Mikrofon pojemnościowy do instrumentów dętych blaszanych

Pojemnościowy miniaturowy do instrumentów typu saksofon, trąbka, flet i klarnet z uchwytem mocującym oraz gęsią szyją. Posiada odłączany kabel oraz adapter do użycia w nadajnikach paskowych PT 40 i PT 400 systemów bezprzewodowych WMS 40 i WMS 400.

Wersja ze złączem XLR. Do podłączenia do wejść z zasilaniem phantom (9-52V). Można je podłączyć do PT (nadajników bezprzewod. AKG WMS) zmieniając XLR na miniXLR.

kardioida - instrumenty dęte, blaszane; saksofon, trąbka, klarnet, większe bębny-tomy, następca C419 - nowa wersja przetwornika i klipsu, gąbka W44

[img:1]
Mikrofony Pojemnościowe Instrumentalne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > AKG rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Jak wygląda komunikacja w teatrze i rola inspicjenta?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz