WNAMM2009: Wręcz niezniszczalny OpticalCON.

WNAMM2009: Wręcz niezniszczalny OpticalCON.

19 stycznia 2009, 12:14
Producent: Neutrik
Jeżeli chodzi o trwałość, to na nowym produkcie Neutrik można zdecydowanie polegać. Nowe złącza OpticalCON nie zawiedzie nawet w najgorszych warunkach.

[img:1]OpticalCON bazuje na standarze złącza LC-Duplex. Metalowa obudowa doskonale chroni przed cczynnikami zewnętrznymi, zaś wypróbowany mechanizm push/pull zapewnia bezpieczne połączenie.

Kolejną zaletą OpticalCON jest automatyczny system zamykania wtyczki kiedy nie jest ona podłączona. Chroni to przewody przed zabrudzeniem i zakurzeniem. Podczas podłączania “przesłona” owiera się tylko wtedy, kiedy wtyczka zostanie umieszczona w gnieździe i w ten sposób przygotowuje przewody do kontaktu.

Wykorzystywana zarówno w pomieszczeniach jak i na otwartej przestrzeni OpticalCON dostępna jest z wysokiej jakości kablami wykorzystywanymi w militariach (miedź/optic). Swoje zastosowanie znajduje w telekomunikacji, systemach informatycznych, automatyce, robotyce itp.

Firma neutrik jest świadowym liderem w produkcji profesjonalnych złączy wykorzystywanych w przemyśle muzycznym i filmowym. Gama produktów jest bardzo szeroka – od łączy XLR, przez jacki, złącza głośnikowe, systemy złączy optycznych, aż po łącza dwuosiowe BNC.

Kable, przewody, złącza Złącza

Gdzie kupić?

Neutrik Neutrik www.neutrik.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Neutrik rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Exaplay – nowy programowy media player od Vioso
Więcej wiadomości