Kolumny Gitarowe Custom Audio Amplifiers

Kolumny Gitarowe Custom Audio Amplifiers

24 stycznia 2009, 00:00
Custom Audio Amplifiers 1x12

[img:1]

Niezwykle kompaktowa CAA 1x12 dostarcza potężnego kopa, pomimo, że jest mała. Popularna jako dodatkowa paczka do komba, rozszerzająca brzmienie lub jako paczka "wet" w skomplikowanych układach WDW (wet-dry-wet). Te emitujące szerokie pasmo niskich tonów kolumny posiadają taką samą wysoką jakość konstrukcji oraz użytych materiałów, jak "starsze" 4x12 i 2x12. Choć Celestion V30 jest polecanym głośnikiem, jednak to Ty decydujesz, co brzmi Tobie najlepiej.


Custom Audio Amplifiers 2x12

[img:2]

Kompaktowa, szeroko i niskobrzmiąca paczka 2x12 dostarcza niesamowitego dźwięku, CAA 2x12 ma niezachwianą przez wiele lat pozycję zarówno w studio, jak i na scenach większości tras koncertowych. Ta piękna paczka została zbudowana z trzynastowarstwowego drewna brzozy bałtyckiej, podobnie zresztą, jak wszystkie paczki firmy. Rekomendowanym głośnikiem jest Celestion V30.

"Kupiłem w Holandii paczkę 2x12 i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjna! Teraz gram na niej koncerty i jestem pod wielkim wrażeniem ogromnego brzmienia! Chciałem się tylko podzielić moimi spostrzeżeniami i wyrazić swoje uznanie dla ludzi od Suhra. Serdeczne pozdrowienia, Michael R."


Custom Audio Amplifiers 4x12

[img:3]

Zaprojektowana przez Johna Suhra i wytworzona ściśle według jego zaleceń, paczka CAA 4x12 zbudowana została z trzynastowarstwowego drewna brzozy bałtyckiej, aby osiągnąć najwyższej jakości brzmienie i siłę, która jest niezastąpiona na wszelkie trasy. Od teraz w ofercie znajdują się tylko proste obudowy 4x12 z czarnym grillem.

CAA 4x12 posiada świetną projekcję z selektywnym uderzeniem oraz mocnym, wąskim dołem. Żadna paczka nie jest taka sama! Polecamy głośniki Celestion G12M-25 Greenback dla tych, którzy szukają klasycznego brzmienia z dużą ilością ciepłej i śpiewającej góry. Głośniki Celestion G12H30 Anniversary są rekomendowane przy węższej odpowiedzi i selektywnym środku. W nowoczesnych, high-gainowych zastosowań i innych uniwersalnych trudno natomiast przebić Celestion V30.
Kolumny gitarowe

Gdzie kupić?

Custom Audio Amplifiers

Dystrybucja w Polsce:

Guitar Heaven

adres:
ul. Wilczak 15 61-623 Poznań

Sklepy muzyczne > Custom Audio Amplifiers rozwiń listę sklepów

Gitara

Gibson i Slash serwują nam gitarowy old school
Więcej wiadomości