Dźwięków cięcie gięcie - Ondo

Dźwięków cięcie gięcie - Ondo

6 maja 2009, 10:39
Producent: Pilotfish
Pilotfish, prężnie rozwijająca się firma z Monachium zaprezentowała swój nowy produkt - Ondo.

[img:1]

Głównym odbiorcą nowego produktu ma być muzyczny entuzjasta, który uwielbia bawić się utworami i dźwiękami. Nowy Ondo stworzony został nie tylko do tego by móc odtwarzać utowry muzyczne ale głównie do tego by móc kolekcjonować dzwięki i tworzyć z nich coś zupełnie nowego.

[img:3]

Ondo jest zrobiony z giętkiego i czułego na dotyk materiału. Pozwala on użytkownikowi na modyfikowanie nagranego materiału poprzez przekręcanie i wyginanie całej obudowy. Podobnie jak gitarzysta, który szarpie i dociska struny gitary, właściciel Ondo może poczuć i usłyszeć efekty tworzone własnymi rekami.

Kolejną innowacją są 3 wymienne cieniutkie panele. W ich normalnym położeniu działają one jako jednolity dotykowy panel telefonu komórkowego. Po usunięciu, każdy z osobna można przypiąć do instrumentu muzycznego lub osoby by móc nagrywać dźwięki. Staje sie on wtedy przenośnym studiem nagrań. Nagrywanie i mixowanie dźwięków w Ondo jest banalnie proste
ponieważ każdy z trzech paneli potrafi nagrać tylko wyizolowane dźwięki z poszczególnych instrumentów.

[img:2]

W trybie Party Ondo pracuje jako cyfrowy mixer pozwalając tym samym użytkownikowi na płynne przejścia między dźwiękami i utworami. Umożliwią to dotykowe funkcje w Ondo oraz wbudowany software.

[img:4]Rejestracja mobilna Miksery DJ CD / MP3 / HDD playery

Gdzie kupić?

Pilotfish

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Pilotfish rozwiń listę sklepów

Studio

Arturia PolyBrute 12 - syntezator z możliwościami morphingu
Więcej wiadomości