SCHLAGWERK W MUSIC CENTER ŚRÓDKA

SCHLAGWERK W MUSIC CENTER ŚRÓDKA

9 maja 2009, 00:00
Dystrybucja: Music Center
[img:1]Schlagwerk Percussion to niemiecka firma produkująca od 25 lat instrumenty perkusyjne z wysokiej jakości drewna. Produkty cechuje perfekcyjna jokość wykonania oraz znakomite brzmienie.  

[img:2:R]Jak mówi szef produkcji, firma nie ma nic wspólnego z działalnością na Dalekim Wschodzie. Coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalne instrumenty perkusyjne zaowocowało naszym zamówieniem na targach Muskimesse 09 we Frankfurcie.Jeśli jesteś zainteresowany innymi produktami Schlagwerk napisz: bebny@musiccenter.com.plPRODUKTY JUŻ NA MIEJSCU :)
W tym limitowana wersja cajon Teneo.

zadzwoń

logo

tel: +48 (61) 875 16 14
fax: +48 (61) 875 16 14

CENY NIŻSZE OD NIEMIECKICH !

[img:3]
[img:4]
Perkusjonalia Akustyczne

Gdzie kupić?

Schlagwerk Percussion

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Schlagwerk Percussion rozwiń listę sklepów

Perkusja

Pad perkusyjny zamiast pełnowymiarowej perkusji?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz