QuistCable Premium-Pro pierwsze "łamane" kable HDMI już w Polsce

QuistCable Premium-Pro pierwsze "łamane" kable HDMI już w Polsce

14 maja 2009, 14:14
Producent: QuistCable
[img:1]
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku dystrybutor EIC wprowadził na polski rynek najnowszy tegoroczny produkt QuistCable, który zrewolucjonizuje połączenia HDMI - model Premium-Pro. 

[img:2:R]Zastosowanie przewodnika z „wielokryształowej” miedzi beztlenowej wysokiej czystości wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne, izolacji oraz unikatowych wtyczek, które dysponują przegubem, pozwala im wpiąć się w urządzenie pod dowolnym kątem i praktycznie w dowolnym miejscu.

Często zdarza się tak, że gniazda HDMI umieszczone na tylnej ścianie telewizora są po powieszeniu go, tak blisko ściany, że wpięte w nie przewody muszą być do niej przyciskane co doprowadza do ich mechanicznego uszkodzenia. Kable HDMI QuistCable Premium-Pro dzięki umiejętności „załamania” wtyczki zapewniają w takich warunkach pracy długotrwałe bezawaryjne działanie i doskonałą jakość obrazu. Wtyczki zastosowane w Premium-Pro są bardzo wytrzymałe mechanicznie, a ich powierzchnie stykające się z elementami gniazda są pozłacane.

Przewody dostępne będą w sprzedaży detalicznej od 15 maja.


Electronic International Commerce
Dystrybutor marki Teac w Polsce

Gdzie kupić?   
Krosownice AV Telewizja przemysłowa

Gdzie kupić?

QuistCable

Dystrybucja w Polsce:

E.I.C. Electronic International Commerce

adres:
Łuki Wielkie 3/5 Warszawa

Sklepy muzyczne > QuistCable rozwiń listę sklepów

Głośnik do montażu w szynach oświetleniowych od RCF
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz