Nowe barwy Allenów

Nowe barwy Allenów

28 maja 2009, 00:00
Producent: Allen&Heath
Po wprowadzeniu na rynek ostatnich produktów - Xone:4D oraz Xone: 22 - Allen & Heath postanowił pokryć resztę swoich mixerów tą samą szarą farbą. Teraz cała rodzina allenowskich mixerów będzie mieniła się tymi samymi kolorami.

[img:1]

Jak donosi producent, nowe barwy mixerów zostały dobrze odebrane przez użytkowników. Najpierw w Xone:4D pokazanym w roku 2008, a następnie w Xone:22 pokazanym na ostatnich targach NAMM 2009.

MIDI Kontrolery Xone:1D oraz Xone:2D będą także produkowane w nowych barwach tak by uzupełniały serię D. Podobnie będzie z serią Xone:42 USB.

Nowe zmiany dotyczą tylko kolorystyki. Producent nie zdecydował się na jakiekolwiek zmiany techniczne czy inne ulepszenia. Mixery Allen & Heath w nowych barwach będą dostępne w najbliższym czasie w sklepach całego świata.
Miksery Miksery DJ

Gdzie kupić?

Allen&Heath Allen&Heath www.allen-heath.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Allen&Heath rozwiń listę sklepów

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz