Nowość na rynku - iBar - w TRIAS S.A.

Nowość na rynku - iBar - w TRIAS S.A.

1 czerwca 2009, 09:29
iBar™ to pierwsza na świecie wielodotykowa, interaktywna powierzchnia
przeznaczona do celów komercyjnych. Jest on pionierem wśród technologii
interaktywnych!

[img:1]

iBar™ z powodzeniem przyjął się na promocjach produktów, imprezach
kulturalnych, prezentacjach i w najlepszych klubach nocnych na całym świecie. Za dotknięciem jednego przycisku możesz zmienić atmosferę spotkania, dostarczyć swoim Klientom niezapomnianych wrażeń. Dla sponsorów to niezwykle skuteczna forma reklamy na powierzchni
interaktywnej.

iBar ™ jest profesjonalnie przygotowanym mobilnym barem prezentacyjnym.

[img:2]
[img:3]
[img:4]
[img:5]
[img:6]

Interaktywna, płaska, szklana powierzchnia umożliwia prezentację dowolnych multimedialnych informacji o produktach lub nowych inwestycjach. Powierzchnia iBar-u reaguje na dotyk, rozpoznaje kształty przedmiotów, znajdujących się na powierzchni, pozwala na absolutną interakcję konsumenta z produktem, w tym skalowanie zdjęć ruchem ręki, tak jak na ekranie gigantycznego iPhone’a.

Funkcjonalność iBarów umożliwia również „ściąganie” ruchem ręki informacji — plików, filmów, grafiki, muzyki, informacji korporacyjnych — na pendrive lub na telefon komórkowy bezpośrednio z powierzchni iBaru. 

Więcej informacji:
TRIAS S.A.
Dział Handlowy
Event Engineering
[email protected]
tel.: +48 22 839 49 35
fax: +48 22 864 95 23
Multimedia Ekrany, tablice

HiFi

AX9 PowerPAR – wielofunkcyjny PAR LED od Astera
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz