MESSE09: Alesis e-Practice Pad

MESSE09: Alesis e-Practice Pad

1 czerwca 2009, 11:21
Producent: Alesis
Dystrybucja: Lauda Central Europe
Alesis zaprezentował coś co powinno ucieszyć wszystkich bębniarzy – pad treningowy dla perkusistów e-Practice Pad. Pokazany po raz pierwszy podczas targów Musikmesse ’09 we Frankfurcie od razu spotkał się z niemałym zainteresowaniem. [img:1]

Alesis e-Practice Pad to świetny sposób na ćwiczenie gry na perkusji. Posiada 65 wbudowanych dźwięków instrumentów perkusyjnych, wbudowany metronom z 6-cioma różnymi dźwiękami i ponad 50 różnych ćwiczeń i schematów treningowych, w tym Beat Check, Stroke Balance, nagrywanie i playback. [img:2]

Ogromną zaletą e-Practice Pad jest jego „naturalność”. Mam tutaj na myśli zarówno brzmienia jak również tzw. feel, który sprawia, że mamy odczucie, że [img:3:L] uderzamy w autentyczny werbel lub inny element zestawu. Ponadto pad świetnie reaguje na wszelką dynamikę, oferując jej pełen zakres – od najlżejszych muśnięć aż po mocne akcenty.

Kiedy już trzymasz w ręku, świeżo rozpakowany i wyjęty z pudełka, wystarczy, że podepniesz doń słuchawki lub połączysz ze wzmacniaczem albo systemem PA i jazda. Na e-Practice można jednak nie tylko ćwiczyć. Podłącz to pod zestaw perkusji elektronicznych a będziesz miał dodatkowe narzędzie, które rozszerzy zakres dźwięków, zaś dodatkowe zastosowanie Extension Pedal pozwoli na dodanie dźwięku bębna basowego.

E-Practice Pad zasilany jest bateriami lub dołączonym do zestawu zasilaczem. Dostępny będzie w sprzedaży detalicznej od 3. kwartału 2009 roku.


Akcesoria Elektroniczne Pady elektroniczne Metronomy , tunery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alesis rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości