Statywy Ultimate Support nareszcie w Polsce!

Statywy Ultimate Support nareszcie w Polsce!

12 czerwca 2009, 00:00
Producent: Ultimate Support
Dystrybucja: Lauda Central Europe

[img:3]

[img:1:R]Ultimate Support jest założoną w 1977 roku amerykańską firmą produkującą, osławione już na całym świecie, statywy o przeznaczeniu scenicznym, studyjnym i domowym. Ultimate szybko stał się jednym z najczęściej wybieranych przez profesjonalistów, sprzedawców i muzyków producentem statywów, za sprawą innowacyjnych rozwiązań, niezawodnych konstrukcji i wygody podczas transportu. Tym też sposobem statywy stały się oficjalnymi akcesoriami m.in. firmy House of Blues the John Lennon Educational Tour Bus.

[img:2:L]W ofercie firmy znalazło się wszystko, czego potrzeba by wesprzeć nasze instrumenty, nagłośnienie czy mikrofony. Otrzymujemy więc statywy pod gitary (bądź kilka instrumentów), wzmacniacze, kolumny i monitory. Częścią obszernego katalogu produktów Ultimate są też ramy do świateł, standy klawiszowe i wokalne oraz wszelkie niezbędne akcesoria i pokrowce. Natomiast wśród technologii jakie znalazły zastosowanie przy produkcji statywów Ultimate odnajdziemy między innymi TeleLock, umożliwiający bezpieczne i bezproblemowe umieszczanie lub zdejmowanie ciężkich kolumn. Wszystkie produkty Ultimate Support odznaczają się trwałością, wszechstronnością oraz mobilnością i zostały wykonane ze starannie dobranych materiałów, tak by nie zawieść w najtrudniejszych warunkach. 

Akcesoria do instr. klawiszowych Statywy i uchwyty Nagłośnienie - akcesoria Statywy Akcesoria gitarowe Statywy i akcesoria

Gdzie kupić?

Ultimate Support

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ultimate Support rozwiń listę sklepów

Gitara

Klasyka & nowoczesność po japońsku od Arii
Więcej wiadomości