Być jak Andy Timmons...

Być jak Andy Timmons...

12 czerwca 2009, 10:00
Producent: XOTIC
[img:1:L] Właśnie dotarła do nas informacja, że preampy BB sygnowane przez Andiego Timmonsa właśnie dojechały do magazynu Firmy Muzycznej. Co prawda większość jest już zarezerwowana, ale poinformować i tak trzeba. [img:3]

Brzmieniowo BB AT ma być repliką pierwszej serii Xotic BB (numer seryjny do 3000), więc jeśli już taki masz to nie jest to zakup obowiązkowy. Jeśli jednak [img:2:R] jesteś fanem brzmienia Timmonsa, to będzie to strzał w dziesiątke. Zwłaszcza, że w komplecie dostajesz płytę DVD z materiałem koncertowym oraz piękny podpis na obudowie. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem BB z pierwszej serii, wiedz, że obecnie produkowany BB bardzo się różni!

Model podpisany przez Andy Timmonsa oferuje miększe, cieplejsze i bardziej skompresowane brzmienie. W porównaniu do standardowego BB Preamp produkuje brzmienie jeszcze bardziej bogate w harmoniczne. Posiada wytrzymałą metaliczno-pomarańczową obudowę. Brzmienie jest tak piękne jak sam efekt. Ilość dostęnych sztuk limitowana do 1000 na cały świat. W zestawie z efektem znajduje się DVD z koncertu Andy Timmonsa oraz certyfikat autentyczności.
Efekty Kostki podłogowe Pozostałe efekty

Gdzie kupić?

XOTIC

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > XOTIC rozwiń listę sklepów

Gitara

Potężny, 8-strunowy potwór od EB MM i Johna Petrucci
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz