Joemeek wzbogaca linię swoich produktów o efekty podłogowe do gitary i basu

Joemeek wzbogaca linię swoich produktów o efekty podłogowe do gitary i basu

14 lipca 2009, 13:11
Producent: Joemeek
FloorQ - to odpowiedź na wielkie zainteresowanie gitarzystów i basistów zmuszonych dotychczas do kupowania sprzętu [img:1:R] studyjnego Joemeeka.

Teraz identyczny kompresor zamknięty w praktycznej kostce podłogowej, wyposażony w wejście wysokoimpedancyjne, wzmacniacz pracujący w klasie A oraz regulacje poziomu wejściowego. Kompresja studyjnej jakości do wykorzystania na scenie!!!

gbQ - wyjątkowe połączenie przesteru z trzypasmowym korektorem parametrycznym. Szerokie możliwości kreacji prawdziwego brytyjskiego brzmienia zarówno gitary jak i basu. [img:2]
Procesory efektowe Efekty Kostki podłogowe Pozostałe efekty Procesory dynamiki Korektory

Gdzie kupić?

Joemeek

Dystrybucja w Polsce:

DynaBit

adres:
ul. Pokutyńskiego 6/11 30-376 Kraków

Sklepy muzyczne > Joemeek rozwiń listę sklepów

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz