G2M SONUUS - zapewni precyzyne nagranie solówki w studio !!!

G2M SONUUS - zapewni precyzyne nagranie solówki w studio !!!

3 sierpnia 2009, 11:10
Producent: Sonuus

G2M SONUUS - konwerter MIDI dla gitarzystów, wraz z tunerem. Nie wymaga specjalnych pick-up'ów, wystarczy proste podłączenie jak typowego efektu gitarowego. Wysyła komunikaty monofoniczne.

[img:1]

Cena: ok 485 PLN

G2M - to prosty w użyciu, ale bardzo sprawny gitarowy konwerter MIDI. Jest unikalnym produktem dającym wszystkim gitarzystom możliwość wzorowego nagrania dźwięków MIDI bez użycia klawiatury, co przy współczesnej muzyce nabiera szczególnego znaczenia.

[img:2]

Dzięki niskiej latencji, w trybie plug-and-play, może być użyty do grania linii basowych i solówek gitarowych dając wiele kreatywnych możliwości gitarzyście w studio jak i na scenie.

Jako uniwersalny produkt, nie wymaga specjalnych przystawek- pick-up'ów montowanych na gitarze i może być użyty z różnymi gitarami solowymi i basowymi. Wystarczy go po prostu podłączyć do gitary lub pedału efektowego. Jeżeli sygnał z gitary jest za słaby można użyć przełącznika -BOOST. Widoczna srebrna "kulka" (zdjęcie poniżej) umożliwia przyczepienie krótkiej smyczy w celu zamocowania G2M na pasku spodni.

[img:3]

G2M posiada wysoko-impedancyjne wyjście THRU, dzięki czemu po podłączeniu gitary przez G2M do wzmacniacza gitara zachowuje niezmienna barwę. Wyjście MIDI oczywiście pozwala podłączyć syntezator lub komputer w celu zarejestrowania solówki.

[img:4]

G2M posiada wbudowany tuner typu EADGBE- poziom dostrojenia odpowiada szybkości migania zielonej diody LED. Jest on niezbędny dla prawidłowej konwersji dźwięków gitary na MIDI.

[img:5]

Pozostałe czerwone LEDy wskazują stan naładowania baterii ( średni czas pracy to około 70 godz.) oraz przesterowanie sygnału wchodzącego z gitary. Zółta dioda LED sygnalizuje wysyłanie komunikatów MIDI.

[img:6]

G2M może działać tylko monofonicznie, a więc akordy nie będą obsługiwane.

G2M dostarczane jest wraz z baterią 9V oraz krótką smyczą, w niewielkim pudełku z polską instrukcją obsługi. Posiada 24-ro miesięczną gwarancją producenta!

Efekty Pozostałe efekty USB Akcesoria do instr. klawiszowych Kontrolery MIDI USB Metronomy, tunery Akcesoria gitarowe

Gdzie kupić?

Sonuus

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sonuus rozwiń listę sklepów

Gitara

Gibson i Adam Jones pracują nad sygnowaną Flying V
Więcej wiadomości