Nowa seria SLIPMAT ORTOFON

Nowa seria SLIPMAT ORTOFON

27 sierpnia 2009, 00:00
Producent: Ortofon

Mamy przyjemność zaprezentować nową designerska serie wysokiej jakości SLIPMAT ORTOFON.

[img:2:L][img:1]

Serie MISSIL TARGETS i CHINESE DRAGON, jako jedne z najlepszych aktualnie dostępnych na rynku produktów tej kategorii, charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakości wykonania oraz nieprzeciętnym i zaskakującym wzornictwem.

Wykonane zostały ze specjalnie opracowanych przez firmę ORTOFON komponentów, które zapewniają im odpowiednią gładkość, wytrzymałość i odporność na działania związane z użytkowaniem. Tradycyjnie już, każdy wzór jest edycją limitowaną, co oznacza, że po wyczerpaniu limitu produkcji, nie będą one dodrukowywane.

Akcesoria Pozostałe

Gdzie kupić?

Ortofon

Dystrybucja w Polsce:

Mediam Sp. z o.o.

adres:
ul. Wadowicka 12 30-415 Kraków

Sklepy muzyczne > Ortofon rozwiń listę sklepów

Studio

Numa X Piano - Nowe pianina od Studiologic
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz