MDrummer v2.16

MDrummer v2.16

12 października 2009, 12:36
Producent: MeldaProduction

MeldaProduction uaktualniło MDrummer do wersji v2.16.

[img:2]

Zmiany:

Dodano drum designer – teraz możesz edytować swoje zestawy perkusyjne bez specjalnego edytora w szybki sposób. Drum designer pozwala Ci wybierać każde brzmienie osobno z setek przygotowanych już perkusji.

Dodano możliwość wyboru efektów master – szybki setup teraz pozwala na nałożenie efektów pogłosu, distortion, i innych kilkoma kliknięciami. MDrummer zawiera ponad sto przygotowanych już kombinacji efektów.

Dodatkowe presety efektów – zintegrowane efekty posiadają teraz presety, które są także zsynchronizowane z Twoimi efektami VST tego samego typu. Gdy instalujesz nasze darmowe efekty VST lub MReverb, będziesz miał do dyspozycji ten sam zestaw presetów także w MDrummerze.

[img:1]

Dodano odrębny panel dla efektów mix i master – dla łatwiejszego dostępu do ciągu efektów sekcji mix i master wyodrębniono je, a panel globalny zawiera teraz strukture piosenki, ustawienia i filtry MIDI.

Dodano saturacje do MReverb. Import MIDI nakłada teraz filtry MIDI, co sprawia że dużo łatwiejsze jest konwertowanie z niestandardowych bibliotek. Batch MIDI import jest w stanie teraz przekonwertować wszystkie wasze banki MIDI do loopów MDrummer’a.

Dodano kontrolę wzmocnienia sygnału na wejściu i wyjściu w MWaveShaper. Kilka optymalizacji SSE. Zoptymalizowane ładowanie plików .wav. Zmieniono ustawienia podstawowe MReverb.

Dodana opcja peak do MAnalyzer’a. Zlikwidowano trzaski przy ładowaniu.

Poprawki: Podwójne kliknięcie w edytorze loopów na zewnątrz ścieżek mogło powodować niekontrolowane zamknięcie się programu.

Poprawki: Zduplikowanie perkusji nie duplikowało efektów.

Oprogramowanie i DAW DAW Pluginy, instrumenty, sample Inne

Gdzie kupić?

MeldaProduction

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > MeldaProduction rozwiń listę sklepów

Studio

Mackie Mainstream - mały, zgrabny interfejs do streamingu
Więcej wiadomości