Hammond XLK-3W

12 sierpnia 2009, 00:00
więcej info: KODA ul. Partyzantów 7 05-400 Otwock
PRO XK-System polega na stworzeniu kilku niezależnych elementów, umożliwiających rozbudowanie instrumentu do potrzeb użytkownika.

Jedną z tych opcji jest XLK-3 Kit.

Składa się on z dolnego manuału dla Twojego XK-3 lub XK-3c, z "wodospadowymi" klawiszami, 12-stoma klawiszami PRESET o odwrotnych kolorach oraz obudowy wykończonej w kolorze instrumentu, co stanowi estetyczną całość.

Posiadanie takiego zestawu umożliwia proste korzystanie z instrumentu jedno lub dwu manuałowego, zależnie od bierzących potrzeb. Składanie zestawu odbywa się bez żadnych narzędzi i specjalnych umiejętności.

Obecnie jest w ofercie drewniana podstawa z ławką tworząca system Mini B-3

[img:1]
[img:2]


VIDEO z MESSE 2009

Syntezatory Organy Akcesoria do instr. klawiszowych Futerały, casey, pokrowce Taborety, ławy Statywy i akcesoria Inne akcesoria

Gdzie kupić?

Hammond

Dystrybucja w Polsce:

KODA

adres:
ul. Partyzantów 7 05-400 Otwock

Sklepy muzyczne > Hammond rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Arturia prezentuje KeyLab Essential 88
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz