Nowa Seria HOW TO Od Tutorial Depot

Nowa Seria HOW TO Od Tutorial Depot

26 listopada 2009, 00:00
Producent: Motu
Dystrybucja: AUDIOTECH

Nowe serie treningowe DP7 od TutorialDEPOT

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie opanować do mistrzostwa Digital Performer 7 gdziekolwiek jesteś, o każdej porze, bezpośrednio na swoim iPhone! Całkowicie nowa seria HOW TO od Tutorial Depot zabiera cie w edukacyjną podróż zgłębiającą proces tworzenia kawałka, od początku do końca w Digital Performer 7. Teraz możesz oglądać serię wprost ze swojego Mac’a, laptop’a czy telefonu komórkowego gdziekolwiek jesteś, o jakiejkolwiek porze.

Nowa seria HOW TO, to dłuższe filmy, niż poprzednie odcinki HOW TO od TutorialDEPOT, a także więcej szczegółowych informacji na temat technik produkcji. Co więcej dołączone są pliki sesji programu Digital Performer, umożliwiające pracę razem z tutorialami.

[img:1]

Projekt DP7 od początku do końca

HOW TO: Digital Performer 7PROJECT-01 pokaże ci proces tworzenia kawałka przy użyciu sampli, wirtualnych instrumentów i nagrań na żywo w programie Digital Performer 7.

[img:2]

Podczas tej edukacyjnej wyprawy, zapoznasz się z kluczowymi technikami pracy w programie Digital Performer 7 i uzyskasz wgląd w najszybsze i najlepsze sposoby pracy. Przyjrzymy się także uważnie nowemu Channel Strip, sekcji korektorów i procesorów dynamiki, oraz udogodnieniom w tabeli Info. Istnieje z pewnością wiele sposobów pracy jeśli chodzi o tworzenie nagrań, PROJECT-01 oferuje dogłębne, proste podejście do całego procesu.

Więcej już wkrótce.

Inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Motu rozwiń listę sklepów

Studio

Roland wchodzi w nowe rewiry z mikserem Bridge Cast
Więcej wiadomości