KRK ERGO - Usłysz różnicę

KRK ERGO - Usłysz różnicę

27 listopada 2009, 10:00
Producent: KRK Systems
Dystrybucja: AUDIOTECH

[img:1]

KRK, od wielu lat firma znana jako producent bezbłędnych monitorów studyjnych przedstawia nowy produkt – ERGO (Enhanced Room Geometry Optimization).

ERGO to sprzęt dla inżyniera nagrań, DJ’a, czy też muzyka, którego studio nie zapewnia perfekcyjnych warunków akustycznych – czyż nie dotyczy to większości z nas? ERGO to cyfrowy system analizy/korekcji pomieszczenia zaprojektowany by analizować problemy związane z fazą/częstotliwościami. Potężny cyfrowy procesor sygnałowy w ERGO zajmuje się korekcją/dostosowaniem dźwięku pod kątem problemów jakie sprawia akustyka pomieszczenia. Dzięki temu możesz przestać się o nią martwić i zacząć skupiać na swoich miksach!

Najwyższa jakość dźwięku systemu ERGO sprawia, że jest to profesjonalny sprzęt audio, podczas gdy jego cena stawia go w zasięgu ręki typowego hobbysty. Każde studio potrzebuje ERGO, ponieważ nawet najlepszy i najdokładniejszy system odsłuchu, w nieidealnym pomieszczeniu nie rozwiąże problemów związanych z miksem, ale ERGO tak. ERGO także dokonuje przeniesienia twojego miksu w inne środowiska odsłuchowe. Jak dobry jest wspaniały rack, który wspaniale brzmi tylko w twoim studio? Wraz z ERGO, twoje miksy będą brzmiały świetnie wszędzie gdzie ty, czy twoi znajomi będą chcieli ich posłuchać. 

Mądrzejszy niż twój przeciętny sprzęt

Produkty oferujące korekcję pomieszczeń nie są niczym nowym. Jednak, podczas gdy konwencjonalne systemy korzystają z prostej analizy ograniczonej ilości wstęg korektora (często mniej niż 8), ERGO korzysta z wielu algorytmów pomiarów, aby stworzyć trójwymiarowy obraz pomieszczenia, po czym nakłada 1024 dynamiczne filtry kontrolujące środowisko akustyczne. Nasz model 3D pozwala na korekcję słabych stron pomieszczenia przy zachowaniu jego dobrych cech. Co więcej system ERGO nie ubarwia brzmienia i nie tworzy sztucznie sterylnego środowiska akustycznego. ERGO produkuje najlepszy miks dla danego pomieszczenia; miks który lepiej sprawdzi się w innych miejscach, ponieważ został stworzony w pomieszczeniu „idealnym”.

Technologia „Room Perfect”

Wyrafinowany system analizy pomieszczeń znajdujący się w ERGO, zwany „Room Perfect” został opracowany przez Lyngdorf Audio z Danii w wyniku wielu lat pracy i badań. Optentowany algorytm znajdujący się w systemie porównuje wiele parametrów pomieszczenia i dokonuje korekcji problemów związanych z fazą i częstotliwościami korzystając z tysięcy filtrów, a nie zaledwie kilku. Rezultatem jest najbardziej dokładny miks. 

Lyngdorf Audio korzysta z wiedzy najlepszych inżynierów dźwięku na świecie, po to by rozwijać tą niesamowitą technologię. 

[img:2]

Akcesoria inne

Gdzie kupić?

KRK Systems KRK Systems www.krksys.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > KRK Systems rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless już w sklepach
Więcej wiadomości