Nowa marka w Arcade Audio - kable Van Damme!

Nowa marka w Arcade Audio - kable Van Damme!

25 listopada 2009, 00:00
Producent: Van Damme
[img:1]
Z przyjemnością informujemy że zostaliśmy wybrani jako wyłączny dystrybutor kabli Van Damme na terenie Polski.


[img:2:R]Produkty Van Damme klasyfikują się wśród kabli najwyższej jakości, dostępnych na obecnym rynku, i są sugerowane przez takich producentów jak DIGOCO, Digidesign, i wielu innych, którzy dostarczają swoje produkty ze specjalnymi kablami multicore Van Damme.

Katalog Van Damme zawiera niewiarygodną różnorodność kabli zarówno audio jak i video, od typowych kabli mikrofonowych, instrumentalnych głośnikowych przez kable wieloparowe, cyfrowe, kable do zastosowań morskich i wysokiej jakości kabli HiFi - w sekcji Audio, aż do sekcji Video ze standardowymi kablami koncentrycznymi 75 Ohm, kablami video multicore i kable z dedykacją do transmisji cyfrowej - Plasma cables.
[img:3]
W najbliższym czasie na naszej stronie internetowej pojawi się cennik detaliczny, oraz dokładniejszy opis poszczególnych pozycji. [img:4]
Kable typu JACK Kable, przewody, złącza Kable XLR Kable SPEAKON Kable TOSLINK Kable CINCH Kable VIDEO Kable BNC Gniazda Przejściówki Przewody Inne Złącza

Gdzie kupić?

Van Damme Van Damme www.van-damme.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Mega Music

adres:
ul. Leśna 15 81-876 Sopot

Sklepy muzyczne > Van Damme rozwiń listę sklepów

Pracowite miesiące dla Konsbud Audio - zobacz
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz