Dzień otwarty w Operze Krakowskiej

Dzień otwarty w Operze Krakowskiej

25 listopada 2009, 11:11
12 grudnia 2009 roku Opera Krakowska oraz Konsorcjum Technologiczne, zapraszają na dzień otwarty.

[img:1]

W programie przewidziany jest pokaz możliwości inscenizacyjnych oraz spotkania z artystami i pracownikami. Dla zwiedzających udostępnione zostaną pomieszczenia zaplecza sceny. Pracownicy Opery i przedstawiciele Wykonawców pokażą urządzenia technologii sceny (oświetlenie sceniczne, nagłośnienie i system mechanizacji sceny) i odpowiedzą na pytania. Opera Krakowska przewiduje również szereg innych atrakcji w ramach pokazu ogólnego. Ze względu na możliwości organizacyjne konieczne jest odebranie wejściówki w kasie Opery.

Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów technologii scenicznej podczas Dnia Otwartego, zapraszamy na spotkania tematyczne poza ogólnym pokazem. W tym celu prosimy o zgłaszanie się na adres [email protected] lub telefonicznie +48 22 845 00 65 z podaniem danych kontaktowych (Imię Nazwisko, e-mail lub/i telefon, instytucja/firma).

Spotkania tematyczne są dedykowane dla pracowników instytucji kulturalnych i samorządowych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Avril Lavigne zagra w Polsce
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz