KV2 LDP na duże odległości

KV2 LDP na duże odległości

5 grudnia 2009, 00:00
Producent: KV2 Audio

[img:1]

LDP to najlepsze rozwiązanie przy nagłaśnianiu instrumentów z wyjściem liniowym, bądź mikrofonami lub przesyłania sygnału z konsolety mikserskiej do mocno oddalonych końcówek mocy.


KV2 LDP to pasywny wzmacniacz sygnału. To nie kolejny di-box jakich wiele na rynku. Zdecydowana większość wyjść liniowych nie potrafi napędzić poprawnie linii o większych odległościach. Pojemność kabla gra tu decydującą rolę. LDP posiada impedancję wyjściową 100Ω, i pojemność nawet bardzo długiego kabla nie gra już większej roli. Dodatkowo w przeciwieństwie do di-boxów, LDP nie zatrzymuje napięcia Phantom, co umożliwia zasilenie docelowego urządzenia czy mikrofonu.

Zniekształcenia harmoniczne diboxów oscyluje w granicy 0,01-0,05%. LDP posiada THD na poziomie 0,0002% - to 250 razy miej. Przekłada się to bezpośrednio na dynamikę sygnału, jakość brzmienia i odstęp od sprzężeń.

LDP posiada przełącznik przepuszczenia zasilania Phantom, przełącznik stosunku przekładni 1:2 / 1:4, oraz dwa, trzy pozycyjne przełączniki masy Off/Re Lift/On, osobno dla wyjścia Line Out i Monitor Out.


[img:2]

[img:3]


Di Boxy

Gdzie kupić?

KV2 Audio KV2 Audio www.kv2audio.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

HiFi

SolaFrame Studio - Nowa głowica dla teatrów od HES
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz