Bezprzwodowy system odsłuchowy od JTS

Bezprzwodowy system odsłuchowy od JTS

10 grudnia 2009, 13:29
Producent: JTS

Stabilny, wygodny , funkcjonalny, solidny, a przy tym w pełni profesjonalny, tak można najprościej określić ten system monitorowy. Projektanci z firmy JTS stworzyli konkurencyjny cenowo jak i funkcjonalnie system, który potrafi zadowolić najbardziej wybrednego profesjonalnego muzyka.

[img:1]

Zestaw zawiera:

  • nadajnik SIEM-111T ,
  • odbiornik SIEM 111R
  • i wykorzystujące najnowszą technologię miniaturowe, dwu przetwornikowe słuchawki IE 6.


Zarówno odbiornik, jak i nadajnik mają solidne, całkowicie metalowe obudowy i konstrukcję zdolną do przetrwania nawet najtrudniejszych tras koncertowych. System oferuje wybór 961 kanałów, przy jednoczesnym zastosowaniu aż 16 zestawów na jednej scenie.

Dostępne są 4 grupy z każdej grupy mamy 16 kompatybilnych kanałów do wyboru, dzięki czemu możemy stworzyć system monitorowy, skonfigurowany do naszych potrzeb. Odbiornik SIEM 111R oprócz funkcji zastosowanych w nadajniku: Frequency, Group/Channel, Key Lock i Stereo/Mono posiada bardzo przydatną funkcję jaką jest Hi Freq. BOOT. Pozwala ona nam na pobicie wysokich częstotliwości w zakresie 6dB, co zwiększa czytelność przekazu.

Oprócz tej funkcji miłym zaskoczeniem będzie także zastosowanie siedmiostopniowej regulacji kontrastu LCD, regulacji czasu podświetlania ekranu jak i Limiter, który jest obowiązkową funkcją przy systemach monitoringu osobistego.

Do zestawu można zastosować uchwyt, który pozawala na montaż nadajnika w racku. Bardzo ważnym elementem zestawu są tu słuchawki, dwudrożne przetworniki z pasywnym rozdziałem pasma i filtrem fazy przy wylocie zapewniają bardzo głośny, dynamiczny i komfortowy odsłuch w pełnym zakresie częstotliwości. Słuchawki dostarczane są z silikonowymi uszczelkami w trzech wymiarach. Ogólnie system charakteryzuję się wysoką jakością i solidnością wykonania, co ważne wszystko w przystępnej cenie.

 

Mikrofony Systemy bezprzewodowe Pozostałe Słuchawki Zestawy mikrofonowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Monacor

tel.: +48 (71) 320 93 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09.00- 17.00

adres:
ul. Stanisławowska 30 54-611 Wrocław

Sklepy muzyczne > JTS rozwiń listę sklepów

Pro Audio

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości