PROMOCJA!!! AURORA 16HD i AURORA 8FW

PROMOCJA!!! AURORA 16HD i AURORA 8FW

16 grudnia 2009, 00:00
Producent: Lynx Studio

Tylko do końca bieżącego roku trwa promocja w Polsce, a także w USA i Kanadzie na masteringowe przetworniki AURORA 16HD oraz Aurora 8FW


[img:2]

Konwerter Aurora16 należy do światowej czołówki przetworników AD/DA.24-bit/192 kHz., który ze względu na najwyższą jakość konwersji, niezwykle czyste brzmienie i umiarkowaną cenę, zyskuje coraz to nowych zwolenników

Brzmienie

Aurora16 Zapewnia znakomicie płaski otwarty, nieskompresowany i niepodbarwiony dźwięk z jakością 24-bit/192 kHz i dynamiką. Jest także wolna od ograniczeń jakie mają inne konwertery. Nie posiada hałasujących wentylatorów, nie zmniejsza liczby kanałów przy najwyższych próbkowaniach, nie wymaga dodatkowych modułów rozszerzających analogowych i cyfrowych dla osiągnięcia pełnej liczby kanałów.

Praca samodzielna

Aurora16 może pracować samodzielnie jako przetwornik dwustronny, komunikując się z komputerem przez port podczerwieni lub MIDI w celu zdalnego sterowania.

Praca w systemach HD

FireWire Może tez pełnić funkcję systemu rejestrującego HD jako 16 -to kanałowy system audio, dzięki opcji LT-FW możliwa współpraca z komputerem przez Fire Wire 400)

ProTools|HD - Z kolei opcja LT-HD zapewnia współpracę z systemami DigidesignŸ ProTools|HDŸ jako alternatywny przetwornik 16-to kanałowy.

ADAT - Opcja LT-ADAT pozwala na współpracę ze stołami cyfrowymi, cyfrowymi kartami dźwiękowymi, instrumentami lub innymi urządzeniami korzystającymi z portów ADAT

Aurora16 może być użyta w każdej konfiguracji audio, nie posiada żadnych korektorów, kompresorów i limiterów, które mogłyby podkolorować dźwięk. Zamiarem producenta było dostarczenia najwierniejszych, najczystszych przetworników o najszerszym spektrum, tak aby dźwięk wchodzący do Aurory i dźwięk wychodzący były całkowicie identyczne.

Przeznaczenie:

Da studiów nagraniowych, studiów masteringowych, systemów rejestrujących, stacji radiowych i TV oraz do produkcji dźwiękowej.


Kupując teraz AURORĘ 16HD oszczędzasz 295$,a na Aurorze 8FW495 $! ( promocyjna cena wynosi- 2295$)


[img:3]

Konwerter Aurora 8 należy do światowej czołówki przetworników AD/DA.24-bit/192 kHz., który ze względu na najwyższą jakość konwersji, niezwykle czyste brzmienie i umiarkowaną cenę, zyskuje coraz to nowych zwolenników

Brzmienie

Aurora 8 Zapewnia znakomicie płaski otwarty, nieskompresowany i niepodbarwiony dźwięk z jakością 24-bit/192 kHz i dynamiką. Jest także wolna od ograniczeń jakie mają inne konwertery. Nie posiada hałasujących wentylatorów, nie zmniejsza liczby kanałów przy najwyższych próbkowaniach, nie wymaga dodatkowych modułów rozszerzających analogowych i cyfrowych dla osiągnięcia pełnej liczby kanałów.

Praca samodzielna

Aurora 8 może pracować samodzielnie jako przetwornik dwustronny, komunikując się z komputerem przez port podczerwieni lub MIDI w celu zdalnego sterowania.

Praca w systemach HD

FireWire Może tez pełnić funkcję systemu rejestrującego HD jako 8-to kanałowy system audio, dzięki opcji LT-FW możliwa współpraca z komputerem przez Fire Wire 400)

ProTools|HD - Z kolei opcja LT-HD zapewnia współpracę z systemami DigidesignŸ ProTools|HDŸ jako alternatywny przetwornik 8-to kanałowy.

ADAT - Opcja LT-ADAT pozwala na współpracę ze stołami cyfrowymi, cyfrowymi kartami dźwiękowymi, instrumentami lub innymi urządzeniami korzystającymi z portów ADAT

Aurora8 może być użyta w każdej konfiguracji audio, nie posiada żadnych korektorów, kompresorów i limiterów, które mogłyby podkolorować dźwięk. Zamiarem producenta było dostarczenia najwierniejszych, najczystszych przetworników o najszerszym spektrum, tak aby dźwięk wchodzący do Aurory i dźwięk wychodzący były całkowicie identyczne.

Przeznaczenie:

Da studiów nagraniowych, studiów masteringowych, systemów rejestrujących, stacji radiowych i TV oraz do produkcji dźwiękowej.

[img:1]

Konwertery ad/da Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

Lynx Studio

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Lynx Studio rozwiń listę sklepów

Studio

Klasyk Eventide na pokładzie DAW
Więcej wiadomości