Wacom Nextbeat lounch party w klubie Capitol, Warszawa 11.12.2009

Wacom Nextbeat lounch party w klubie Capitol, Warszawa 11.12.2009

15 grudnia 2009, 11:24
Producent: Wacom
11-go grudnia w warszawskim klubie Capitol odbyła się oficjalna prezentacja kontrolera Nextbeat japońskiej firmy Wacom. Prezentację zorganizował polski dystrybutor Nextbeat firma Horn Distribution z Warszawy.

[img:1]

Na imprezę w VIP roomie rozpoczynającą się o 21:30 zostali zaproszeni przedstawiciele wszelkich rodzajów mediów, przedstawiciele przyszłej sieci dealerskiej Nextbeat w Polsce i wielu innych znamienitych gości. Mogli oni z bliska przyjrzeć się tej czarnej skrzynce i doświadczyć jej zalet organoleptycznie, a wszystko to w przyjemnym gronie fachowców, z którymi można było wymienić na ten temat opinie.

Dla gości z VIP roomu organizator przewidział trzy części tworzące pełny obraz Nextbeat. Pierwszą częścią był pokaz możliwości Nextbeat prezentowany przez DJ'a RLP na skromnym nagłośnieniu wypełniającym tylko VIP room. Po mniej więcej 15 minutowym pokazie zebrana pod sceną publiczność mogła zadawać RLP pytania dotyczące tej nowości na polskim rynku. Pytania padały różne... między innymi takie, w których pytający zastanawiał się kiedy wyjdzie nowy model Nextbeat... Były także i bardziej przemyślane pytania, których odpowiedzi na próżno szukać w specyfikacjach czy internecie.

Dowiedzieliśmy się jakie funkcje znajdują się na głównym panelu Nextbeat, a jakie na odłączanym od niego panelu. Istotną informacją była także odległość, na jaką DJ może oddalić się od swojej konsolety, z odłączanym panelem. Istotną informacją był także sposób zasilania Nextbeat, który w przypadku odłączenia panelu jest bardzo istotny. Generalnie godzina pytań, odpowiedzi, śmiechu, tłumaczenia z polskiego na angielski, z angielskiego na polski i przede wszystkim mnóstwo konkretnych i przydatnych nowych informacji.

 

Miksery Miksery DJ CD / MP3 / HDD playery

Gdzie kupić?

Wacom

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Wacom rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless już w sklepach
Więcej wiadomości