Teatr Petofi w Sopron zainstalował system HK Audio

Teatr Petofi w Sopron zainstalował system HK Audio

21 stycznia 2010, 00:00
Producent: HK Audio

[img:1]

60km od Wiednia, na południe od jeziora Nezyderskiego, leży węgierskie miasto Sopron. Poza malowniczymi widokami i dużym miasteczkiem akademickim jest to również siedziba węgierskiego dystrybutora - IFK.

Kiedy teatr Petõfi rozpoczął poszukiwania nowego systemu dźwiękowego zadał pytania wielu dostawcom sprzętu. Oczywiście IFK było jednym z nich. Ich propozycja systemu HK Audio CADIS okazała się najlepsza.

Teatr Petõfi posiada ponad 200 lat tradycji i wykonany jest w stylu secesji wiedeńskiej. Umiejscowiony jest w środku dzielnicy starego miasta w Sopros i może pomieścić 550 osób widowni. Repertuar jest niezwykle szeroki i pokrywa klasyczny i nowoczesny dramat, komedię oraz musicale.

Nowy system składa się z sześciu kolumn HK Audio Cadis CAD 208 jako klaster centralny, dwóch kolumn ConTour Series CT 112 12"/1.4" oraz CT 118 Sub po prawej i lewej stronie

System głowny wspomagają cztery kolumny HK Audio IL 8.1 8"/1" służące jako side-fill oraz cztery ConTour Series CT 108 w charakterze monitorów scenicznych.

System został uruchomiony w październiku 2009. Powołując się na Józefa Pál z IFK, wszyscy byli zaskoczeni jakością nowego systemu.

"Akustycy z teatru Sopron byli bardzo zaangażowani w instalację, podłączanie i dostrajanie systemu. Obsługa i zarząd teatru są bardzo zadowoleni z całego procesu oraz końcowego efektu. Bogaty, głęboki dźwięk oraz bardzo duża rozpoznawalność mowy urzekła wszystkich." 

[img:2]

 

 

Miksery i wzmacniacze 100V Kolumny i głośniki instalacyjne Kolumny i głośniki Nagłośnienie instalacyjne Ciekawe instalacje

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > HK Audio rozwiń listę sklepów

Pro Audio

"Gigantyczne" zmagania z nagłośnieniem Junior Eurowizja 2022
Więcej wiadomości