WNAMM10: Vox rozszerza ofertę gitar elektrycznych

WNAMM10: Vox rozszerza ofertę gitar elektrycznych

5 lutego 2010, 09:53
Producent: VOX
VOX zapowiedział rozszerzenie oferty w zakresie gitar elektrycznych. Już wkrótce na rynku pojawią się nowe modele serii Virage w opcjach Solid-Body oraz Semi-Hollow. Do wyboru będą egzemplarze zróżnicowane pod względem koloru, wykończenia i ceny.
[img:1]
Linia Virage rozszerzona zostanie o następujące modele:
  • SSC-33: Standard Solid-Body Single Cutaway
  • SDC-33: Standard Solid-Body Double Cutaway
  • SSC-55: Deluxe Solid-Body Single Cutaway
  • SDC-55: Deluxe Solid-Body Double Cutaway
  • HDC-77: Deluxe Semi-Hollow Double Cutaway
  • Virage SSC: Premium Semi-Hollow Single Cutaway
  • Virage SDC: Premium Semi-Hollow Double Cutaway

Tak jak w poprzednich modelach serii, wszystkie nowe instrumenty posiadają korpus typu VOX 3-D, zapewniający doskonałe dopasowanie i wygodę zarówno na stojąco jak i siedząco. Głęboki cutaway zapewnia wygodny dostęp do wyższych progów, zaś aluminiowy mostek MaxConnect™ to gwarancja nieskazitelnej intonacji przy każdym rozmiarze strun.

O ile poprzednie modele serii Virage bazowały na pickupach VOX Three-90™, tak nowe gitary wyposażono w przystawki CoAxe™, zapewniające minimalny poziom szumów. Potencjometry Tone i Volume, 3-pozycyjny przełącznik pickupów zostały umieszczone w optymalnych miejscach. Dodatkowo modele SSC-33 i SDC-33 posiadają przystawki działające w dwóch przełączalnych opcjach – Clean i Lead, zaś HDC-77, SSC-55 oraz SDC-55 dysponują opcjami Clean, Crunch i Lead.

Wszystkie nowe modele dostępne będą na rynku w kwietniu bieżącego roku.

więcej: voxamps.com
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Mega Music

adres:
ul. Leśna 15 81-876 Sopot

Sklepy muzyczne > VOX rozwiń listę sklepów

Gitara

Nieprzebrane ilości "nie gotówki...", ale przesteru. Joyo R-17
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz